مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو خوب است یا نه

کاشت مو خوب است یا نه

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که داشتن موهایی زیبا و پرپشت می تواند تاثیر بسزایی را در زیبایی افراد داشته باشد، کم پشتی آن می تواند تا حد زیادی از زیبایی بکاهد و ظاهر نامطلوبی را به فرد ببخشد به همین دلیل همه افراد در برخورد با ریزش مو دچار مشکلات روحی می شوند و نسبت به خود احساس بدی پیدا می کنند. همین موضوع باعث می شود تا فرد نتواند از میان روش های مختلفی که وجود دارد بهترین روش را انتخاب کند و به درمان ریزش موهای خود بپردازد. برای کاشت مو روش هایی وجود دارند که هر کدام برای ریزش موهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و استفاده از آن ها ملزم به این است که دلیل اصلی ریزش مو مورد بررسی قرار گیرد.بعد از بررسی دقیق می توان بهترین روش برای ریزش موی را انتخاب کرد و آن را مورد بررسی قرار داد. در این مطلب قصد داریم به این موضوع بپردازیم که به طور کلی کاشت مو خوب است یا نه ؟

کاشت مو خوب است

کاشت مو چیست؟

کاشت مو روشی موثر در درمان بسیاری از ریزش مو هاست که افراد با آن مواجه می شوند و نمی توانند به راحتی به درمان آن بپردازدند. این روش در مدت زمان کوتاهی نتیجه می دهد و فرد می تواند بعد از چند جلسه و با گذشت مدت کوتاهی شاهد نتایج اعجاب انگیز آن باشد.

روش کلی کاشت مو به این صورت است که در ابتدا فولیکول های مو از قسمت های مختلف بدن که دارای موهای مناسبی هستند دریافت می شود و بعد از آن در نواحی مورد نظر که دچار کچلی شده است کاشته می شود. کاشت مو برای بسیاری از افراد می تواند نتیجه بخش باشد اما در صورتی کاشت مو خوب است که فرد دچار ریزش موی خاصی شده باشد.

 

کاشت مو خوب است یا نه ؟

برای پاسخ به این سوال که کاشت مو خوب است باید عوامل مختلفی مورد بررسی قرار گیرد. کاشت مو ممکن است برای بسیاری از افراد بهترین روش ممکن به حساب آید در حالی که برای برخی دیگر نیز پیشنهاد نشود. اولین موردی که باعث کاشت مو خوب به نظر برسد این است که فرد به دنبال روشی باشد که بتواند با استفاده از آن در مدتی کوتاه به موهای قابل قبولی دست پیدا کند و هزینه ی آن را بتواند پرداخت کند.

اما مهمترین نکته در مورد این که بدانید کاشت مو خوب است یا نه علت ریزش موهایتان است. در صورتی که به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو شده باشید قطعا بهترین روش ممکن کاشت مو خواهد بود و کمترین عوارض را به دنبال خواهد داشت اما در سایر موارد استفاده از داروها قطعا بهتر می تواند نتیجه بخش باشد و فرد را زودتر از بقیه ی روش ها به نتیجه برساند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند