مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو در شقیقه چگونه است

کاشت مو در ناحیه شقیقه

کاشت مو در شقیقه چگونه است

[تعداد: 28    میانگین: 2.9/5]

بسیاری از افراد در طول زندگی خود با ریزش مو مواجه می شوند. ریزش مو با توجه به سنی که در آن رخ می دهد میتواند مشکلات مختلفی را برای فرد به وجود بیاورد. مخصوصا زمانی که در سنین جوانی این مشکل به وجود بیاید قطعا کیفیت زندگی فرد تا حد زیادی کاسته میشود. معمولا قسمت شقیقه و یا جلوی سر اولین قسمتی است که اثرات ریزش مو در آن ظاهر می شوند و افراد با مشاهده ی کچلی در این ناحیه به ریزش موی خود پی می برند. در اکثر موارد افرادی که دچار ریزش موی شقیقه می شوند به مرور بقیه موهای خود را نیز از دست می دهند اما در مواردی هم می توان با کاشت مو در شقیقه کچلی را به صورت کلی از بین برد.

زمانی که موهای شقیقه دچار ریزش می شود باید در اولین فرصت ممکن برای درمان کچلی آن اقدام کرد چون در غیر اینصورت ممکن است مشکلات روحی مختلفی برای فرد به وجود آید.

کاشت مو در شقیقه

کاشت مو در شقیقه چه فوایدی دارد؟

بسیاری از افراد برای درمان ریزش موهای خود در قسمت جلوی سر از روش های مختلفی استفاده می کنند که گاهی برخی از این روش ها هیچ فایده ای ندارد و فقط زمان و هزینه ی افراد را هدر می دهد. اما با استفاده از کاشت مو در شقیقه می توان در مدت زمانی بسیار کم به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد. موهایی که با استفاده از این روش به دست می آیند ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت و علاوه بر این به صورت طبیعی رشد می کنند بدون این که تفاوتی با موهای طبیعی داشته باشند.

 

کاشت مو در شقیقه چگونه انجام می شود؟

برای کاشت مو در شقیقه روش های مختلفی وجود دارد که به تشخیص متخصصان زیبایی می توان از آنها استفاده کرد.در روش های کاشت مو ابتدا فولیکول ها از قسمت های مختلفی بدن و یا سر استخراج می شوند. استخراج فولیکول ها می تواند به روش های مختلف صورت گیرد. مثلا در برخی از روش ها استخراج فولیکول ها با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود در صورتی که روش هایی هم وجود دارد که در آن متخصصان به صورت دستی فولیکول ها را خارج می کنند. بعد از این فولیکول ها در قسمت هایی از سر که مشخص شده است کاشته می شوند.

 

کاشت مو در شقیقه چه عوارضی دارد؟

کاشت مو در شقیقه هم مانند تمام عمل های زیبایی می تواند عوارض مختص به خود را داشته باشد. البته این عوارض به ندرت به وجود می آید و همه ی افراد به آن دچار نمیشوند.از میان عوارض مختلف می توان به خونریزی،عفونت، ریزش موهای جدید و التهاب اشاره کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم