کاشت مو به روش HRT

کاشت مو به روش HRT کاشت مو به روش HRT - آیا HRT بهترین روش کاشت مو است؟

کاشت مو به روش HRT

کاشت مو به روش های مختلفی انجام می شود و هر کدام دارای مزایا و معایب خاصی هستند به صورتی که کاندیدای کاشت مو برای هر روش با روش دیگر متفاوت است. از جمله روش های کاشت مو به می توان به روش FIT ، روش FUT ، روش SUT ، روش BHT ، روش FUE و روش BHT  اشاره کرد. در این روش های گرفت های مو از بانک موی فرد برداشته شده و به نواحی کم مو و طاس پیوند زده می شود.

روش HRT

روش HRT در بین بسیاری از افراد به عنوان یکی از روش های کاشت مو شناخته شده است. در حالیکه باید از آن با عنوان ترمیم مو به روش HRT یاد کرد. در روش HRT نیازی به بانک موی فرد بیمار نیست و می توان از موهای فرد دیگری به سر فرد کم مو پیوند زده شود. ترمیم مو به روش HRT برای افرادی که دارای بیماری های خاص یا بانک موی ضعیف هستند بسیار مناسب است.

مزایای ترمیم مو به روش HRT

گاهاً از روش HRT با عنوان ترمیم مو بدون نیاز به بانک مو نیز یاد می کنند. از مزایای روش HRT می توان به طبیعی بودن موهای کاشته شده و امکان انجام عمل کاشت مو در یک جلسه اشاره کرد. همچنین چنان که در بالا نیز به اشاره شد، از این روش می توان برای افرادی که دارای بانک موی مناسب نبوده یا در اثر بیماری های خاص و شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند استفاده نمود. در عین حال خط رویش بدست آمده در این روش کاملا طبیعی بوده و امکان ایجاد خط فرق برای فرد بیمار وجود دارد. ظاهر طبیعی پس از ترمیم مو به روش HRT به صورتی است که حتی نزدیکان بیمار متوجه عمل کاشت مو در فرد متقاضی کاشت مو نمی شوند.

همچنین پس از عمل کاشت مو به روش HRT به راحتی می توان از حالت دهنده های مو استفاده نمود. هرچند به دلیل مراقبت از مو و حفظ سلامتی موها بهتر است استفاده از وسایل حرارتی و مواد شیمیایی حالت دهنده مو را به حداقل برسانید.

هزینه کاشت مو به روش HRT

به طور کلی هزینه ترمیم مو به روش HRT از سایر روش های کاشت موی طبیعی بسیار بیشتر است اما هزینه کلی انجام این عمل به وسعت ناحیه مورد نیاز برای کاشت مو و جنس بانک موی مورد نیاز و تراکم مورد نیاز برای کاشت ، در کنار مهارت و تجربه پزشک متخصص پوست و مو و اعتبار کلینیک پوست و مو مورد مراجعه بستگی دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

آخرین مقالات