مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو فوتبالیستها با چه روش های انجام می شود

کاشت موی فوتبالیستها

کاشت مو فوتبالیستها با چه روش های انجام می شود

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

همانطور که می دانید موهای سر تا جایی در زیبایی نقش دارند که نمی توان به راحتی آن ها را نادیده گرفت. موهای سر در صورتی که دچار ریزش شوند می تواند ظاهر نامطلوبی را برای فرد به وجود آورند و حتی فعالیت های اجتماعی را نیز با مشکل روبرو کنند به همین دلیل همیشه باید به آن ها توجه داشت. البته ریزش مو و کچلی در افراد مشهور می تواند مشکلات بیشتری را ایجاد کند. این افراد به دلیل اینکه بیشتر در معرض دیده هستند و همه ی توجه ها به سمت آن ها قرار دارد در صورتی که نقصی در زیبایی شان به وجود آید دچار آسیب های بیشتری می گردند. فوتبالیست ها جزء افرادی هستند که به دلیل مشهوریتی که دارند نمی توانند مشکلی مانند ریزش مو را بپذیرند. خوبشختانه کاشت مو فوتبالیستها را تا حد زیادی از این مشکلات نجات می دهد و می تواند ظاهر قابل قبولی را برایشان به وجود بیاورد.

کاشت مو فوتبالیستها

کاشت مو فوتبالیستها با چه روش هایی انجام میشود؟

برای کاشت مو فوتبالیستها می توان از روش های مختلف کاشت استفاده نمود و تقریبا محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.روش های fit , fue و sut روش هایی هستند که برای کاشت مو فوتبالیستها می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این روش ها فولیکول ها از قسمت های مختلف بدن استخراج می شود و در نقاط مشخص شده کاشته می شوند. موهایی که کاشته میشوند خط رویش طبیعی را به وجود می آورند و تقریبا کسی متوجه کاشت مو ها نخواهد شد.

 

کاشت مو فوتبالیستها چه محدودیتهایی را به وجود می آورد؟

کاشت مو فوتبالیستها می تواند محدودیت هایی را برای آنان به وجود بیاورد به همین دلیل بیشتر افراد ورزشکار قبل از کاشت مو این سوال را مطرح می کنند که می توانند بعد از کاشت مو به ورزش بپردازند یا این امکان وجود نخواهد داشت؟ بهتر است بدانید بعد از کاشت مو، موها حداکثر بعد از مدت ۲ هفته محکم می شوند و فرد می تواند به فعالیت های معمول خود  بپردازد. اما برای افرادی که به ورزش فوتبال می پردازند به علت برخورد توپ به ناحیه ی سر بهتر است تا حداقل تا مدت ۳ ماه از پرداختن به این ورزش جلوگیری شود تا موهای جدید به صورت کامل رشد کنند.

 

عوارض کاشت مو فوتبالیستها چیست؟

کاشت مو فوتبالیستها در مقابل سایر افراد تفاوتی نخواهد داشت. افرادی که ورزش می کنند و سبک زندگی سالم تری دارند می توانند زودتر شاهد بهبود زخم ها و رشد موها باشند به همین دلیل در این افراد حتی عوارض کمتری را شاهد خواهیم بود به شرطی که مراقبت های بعد از عمل رعایت شود و به محدودیت هایی که وجود دارد توجه داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم