مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

آیا کاشت مو مصنوعی عملکرد خوبی دارد

کاشت مو مصنوعی در تهران

آیا کاشت مو مصنوعی عملکرد خوبی دارد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با توجه به اینکه ریزش مو و کم پشتی آن میتواند اثرات بدی را بر روی کیفیت زندگی داشته باشد درمان آن باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود. بهتر است بگوییم درمان ریزش مو تا حدی واجب است که به آن به دید یک بیماری اورژانسی نگاه کردد چون ریزش مو علاوه بر تاثیرات بدی که روی چهره و زیبایی می گذارد می تواند روح انسان را نیز به شدت تخریب کند و باعث شود فرد افسردگی و هزاران بیماری روحی دیگر را تجربه کند.فردی که دارای موهای کم پشت باشد احساس خوبی را نسبت به خود نخواهد داشت و روز به روز اعتماد به نفسش کاهش پیدا می کند به همین دلیل نمی تواند در ابعاد مختلف زندگی به موفقیت دست پیدا کند. برای ریزش موهای مختلف درمان های مختلفی ارائه می شود که از میان آن ها می توان کاشت را نام برد اما آیا کاشت مو مصنوعی هم می تواند به اندازه ی دیگر روش ها کاربرد داشته باشد؟

کاشت مو مصنوعی

کاشت مو مصنوعی با روش HRT

کاشت مو مصنوعی با روش HRT یا ترمیم مو به روشی گفته میشود که در آن دسته ای از موهای مصنوعی که با الیاف طبیعی ساخته می شوند با استفاده از روش های مختلف بر روی سر بیمار قرار می گیرد که معمولا برای پیوند آنها از چسب های مصنوعی استفاده می شود.

با استفاده از این روش ها تقریبا می توان به نتیجه ی خوبی رسید چون این روش ها موهایی با ظاهر کاملا طبیعی را به وجود می آورند و در آن هیچ عملی بر روی پوست سر انجام نمی شود که خود این موضوع می تواند نشانه ی عدم عوارض این روش باشد. به همین دلیل کاشت مو مصنوعی اگر با روش HRT انجام شود می تواند نتایج خوبی را داشته باشد.

 

فواید کاشت مو مصنوعی

از فواید کاشت مو مصنوعی میتوان به ظاهر طبیعی آن ها اشاره کرد که حتی از کاشت موی طبیعی هم نتایج بهتری را برای فرد به وجود می آورند.علاوه بر این استفاده از این روش برای تمامی بیماران کاربرد دارد و هیچ منعی وجود نخواهد داشت ضمن این که به علت عدم جراحی و برش بر روی سر هیچ عوارضی برای بیمار به وجود نمی آید.

 

معایب کاشت مو مصنوعی

کاشت مو مصنوعی معایبی را هم دارد که از میان آن ها می توان به عدم رشد و عدم امکان اصلاح آن اشاره کرد. علاوه بر این موهای مصنوعی دائمی نیستند و بعد از چند سال باید تعویض گردند بهتر است بدانید بعد از کاشت مو مصنوعی برای خشک کردن موهایتان نمی توانید از سشوار و وسایل حالت دهنده استفاده کنید چون به موها آسیب جدی وارد می کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم