مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو یک روزه امکان پذیر است

کاشت مو یک روزه امکان پذیر است

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

افرادی که دچار ریزش مو می شوند معمولا نگرانی های زیادی را تجربه می کنند. اولین نگرانی برای این است که زیبایی شان تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است و نمی توانند در مراسم های خاص شرکت کنند علاوه بر این انتخاب روش درمانی مناسب یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند. افرادی که دچار ریزش مو و کچلی می شوند تا حد زیادی دچار سردرگمی می شوند چون برای درمان ریزش مو روش های درمانی مختلفی وجود دارد که انتخاب آن تا حد زیادی سخت خواهد بود.اما بهتر است بدانید با مراجعه به متخصصان زیبایی و بررسی نوع ریزش مو ها قطعا متخصصان می توانند به بهترین شکل ممکن در این راه راهنمایی تان کنند. کاشت مو یک روزه یکی از روش هایی است که می تواند برای بسیاری از افراد نتیجه بخش باشد به همین دلیل تصمیم گرفته ایم تا در این مطلب به آن بپردازیم.

کاشت موی یک روزه

کاشت مو یک روزه امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد به دلیل این که در رسیدن به نتیجه ی مطلوب و رهایی از کچلی و طاسی عجله دارند این سوال را مطرح می کنند که کاشت مو یک روزه واقعا امکان پذیر است و با استفاده از این روش می توانند به موهایی قابل قبولی دست پیدا کنند؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است بدانید که هدفتان از کاشت مو چه روشی است؟

در صورتی که قصد دارید به موهایی طبیعی دست پیدا کنید که مانند موهای عادی رشد کنند و بتوانید آن را اصلاح کنید قطعا در اکثر  حالت ها کاشت مو یک روزه یک روزه نخواهد بود و باید در چندین جلسه به کاشت مو بپردازید و ضمن این ماه ها برای رشد موها صبر نمایید.البته در صورتی که قصد داشته باشید از روش ترمیم مو استفاده کنند کاشت مو یک روزه امکان پذیر خواهد بود و همه چیز در یک جلسه انجام خواهد شد.

 

کاشت مو یک روزه به روش HRT

HRT یکی از روش های کاشت مو است در این روش می توانید با استفاده از موهای مصنوعی به موهایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کنید. کاشت مو یک روزه به روش HRT یکی از بهترین روش ها برای رفع کچلی وطاسی است. البته باید توجه داشته باشید موهایی که با استفاده از این روش به دست می آیند قابلیت رشد ندارند.

 

کاشت مو یک روزه به روش طبیعی

کاشت مو یک روزه معمولا می تواند به وسیله ی کاشت مو طبیعی انجام شود. کاشت مو طبیعی معمولا در یک جلسه انجام می شود اما برای این که موها رشد کنند و شاهد موهای جدید باشید باید حداقل چند ماه صبر کنید به همین دلیل افرادی که برای رسیدن به نتیجه عجله دارند نمی توانند از این روش بهره بگیرند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم