مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مژه ابریشمی چیست

مژه ابریشمی

کاشت مژه ابریشمی چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در دوره ای که در آن قرار گرفته ایم بر خلاف گذشته روش های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد این موضوع باعث شده است تا هر بار شنیدن نام یک عمل زیبایی برایمان جدید باشد و این شنیدن ها پایانی نداشته باشد.در صورتی که استفاده از عمل های زیبایی و روش هایی که باعث زیبایی می شود در حد معمول انجام شود می تواند فواید قابل توجهی را برای انسان داشته باشد. مثلا باعث افزایش روحیه شود و اعتماد به نفس را افزایش دهد. اما در صورتی که جنبه ی افراطی در آن به وجود آید قطعا معایب بسیار زیادی را خواهد داشت که باید آن را مورد توجه قرار داد. کاشت مژه ابریشمی از روش هایی است که برای افزایش زیبایی چشم ها به کار گرفته میشود و بسیاری از مراکز زیبایی آن را در لیست خدمات خود ارائه می دهند به همین علت در ادامه تصمیم گرفته ایم تا به معرفی ان بپردازیم پس با ما همراه باشید.

کاشت مژه ابریشمی

کاشت مژه ابریشمی برای چه افرادی به کار گرفته می شود؟

کاشت مژه ابریشمی برای افرادی به کار گرفته می شود که به علل مختلف مژه هایشان را از دست داده باشند و یا به صورت ژنتیکی مژه های کم پشتی را داشته باشند. حتی افرادی که به دلیل بیماری های مختلف مانند آلوپسی و یا شیمی درمانی دچار ریزش مو شده اند می تواند از این روش استفاده کنند و به مژه هایی با ظاهری کاملا طبیعی دست پیدا کنند.

 

کاشت مژه ابریشمی چیست؟

کاشت مژه ابریشمی به روشی گفته می شود که در ان از مژه هایی استفاده می شود که به دلیل جنسی که دارد به آن ابریشمی گفته می شود. در این روش از موهایی به اندازه ۶ تا ۱۷ میلی متر استفاده می شود که اندازه ی دقیق موها به ظاهر چشم ها و محل قرار گیری مژه ها بستگی دارد. مژه هایی که بر روی پلک ها قرار می گیرند با استفاده از چسب ها محکم می شود و به راحتی از سطح پلک ها جدا نمی شوند اما با توجه به مدت زمانی که فرد قصد دارد مژه ها باقی بمانند می توان از چسب های گوناگون با ماندگاری مختلف بهره گرفت.

 

عوارض کاشت مژه ابریشمی چیست؟

به علت اینکه در کاشت مژه ابریشمی از هیچ نوع جراحی استفاده نمی شود قطعا نمی توان عارضه ی خاصی را از آن انتظار داشت. اما برخی از افراد ممکن است به دلیل حساسیت به چسب ها دچار مشکلاتی شوند. علاوه بر این در برخی موارد مخصوصا در مواردی که چشم های فرد مستعد خشکی است ممکن است شاهد خشکی چشم ها باشیم.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند