مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مژه طبیعی قابل رشد چیست

کاشت مژه طبیعی

کاشت مژه طبیعی قابل رشد چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بسیاری از افراد برای افزایش زیبای خود روش های تهاجمی را انتخاب میکنند چون تصور میکنند با جراحی های پیچیده و سخت زیبایی شان تا حد زیادی افزایش پیدا میکند اما باید همیشه به این نکته توجه داشته باشید که برای افزایش زیبایی تنها کاری که باید انجام دهید این است که به نواقص زیبایی خود توجه داشته باشید چون در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های غیر تهاجمی و بسیار ساده زیبایی را تا حد زیادی افزایش داد. با توجه به این که چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند بهتر است قبل از هر چیز به افزایش زیبایی چشم ها توجه داشته باشید. برای افزایش زیبایی چشم ها استفاده از روش هایی مانند کاشت ابرو و کاشت مژه طبیعی قابل رشد بسیار مناسب خواهد بود و میتوانید با استفاده از آن ها در کمترین زمان و با کمترین عارضه به نتیجه ای دلخواه دست پیدا کنید به همین علت پیشنهاد میشود.

کاشت مژه طبیعی قابل رشد

کاشت مژه طبیعی قابل رشد چیست؟

کاشت مژه طبیعی قابل رشد به روشی گفته میشود که با استفاده از آن میتوان به مژه هایی با ظاهر کاملا طبیعی دست پیدا کرد به طوری که حتی نزدیکانتان هم متوجه استفاده از این روش نخواهند شد علاوه بر این استفاده از این روش باعث میشود تا مژه هایتان به طور طبیعی رشد داشته باشد. برای استفاده از این روش حتما باید به متخصصان با تجربه مراجعه کنید چون انجام این عمل به دقت زیادی نیاز دارد و هر گونه اشتباه باعث میشود تا به نتایج دلخواه دست پیدا نکنید. متخصصان با تجربه میتوانند با بررسی فولیکول های ناحیه ی انتقال دهنده بهترین مو ها را برای پیوند انتخاب کنند و با توجه به آن بهترین نتایج را برایتان به وجود آورند؟

 

متقاضی کاشت مژه طبیعی قابل رشد کیست؟

متقاضی کاشت مژه طبیعی قابل رشد تمام افرادی خواهند بود که مژه هایشان به صورت دائمی دچار ریزش شده است و امکان رشد مجدد آن ها وجود ندارد. برای این که از این موضوع اطمینان حاصل کنید حتما باید مدتی پس از ریزش مژه ها صبر کنید. باید توجه داشته باشید که این روش برای افرادی که دچار بیماری آلوپسی شده اند مناسب نیست چون موها بعد از ریزش مجددا دچار ریزش میشود و هیچ نتیجه ای مناسب برای فرد به دنبال نخواهد داشت علاوه بر این افرادی که بیماری دیابت دارند نیز در اکثر موارد منع خواهند شد.

 

کاشت مژه طبیعی قابل رشد چه معایبی دارد؟

کاشت مژه طبیعی قابل رشد در کنار مزایایی که دارد ممکن است معایبی نیز داشته باشد که برخی از افراد به علت آن تصمیم بگیرند از روش های دیگر برای افزایش زیبایی چشم های خود استفاده کنند. یکی از عیب های این روش این است که مژه های کاشته شده بیش از موهای دیگر رشد خواهند کرد و باید به اصلاح آن ها بپردازید. علاوه بر این ممکن است در برخی موارد شاهد عوارض جزئی باشید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند