مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی

کبودی زیر چشم بعد از جراحی

رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

همانطور که میدانید عمل بینی امروزه به یکی از بیشترین و پرمتقاضی ترین عمل های زیبایی در ایران تبدیل شده است به صورتی که پزشکان متخصص در این زمینه وقت سر خاراندن نیز ندارند. اما همواره عمل های زیبایی علاوه بر مزایایی که با خود به همراه دارند عوارضی را برای بیمار به دنبال خواهند داشت گاه این عوارض موقت و گاهی طولانی مدت خواهد بود. کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی یکی از شایع ترین این عوارض می باشد که امری عادی بوده و پس از مدتی از بین می رود اما افراد بسیاری هستند که از این کبودی راضی نیستند به همین دلیل سعی در از بین بردن سریع آن هستند.

حال سوالی که مطرح می شود این است که رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی با چه روش هایی امکان پذیر است؟ از همین رو در این مقاله در نظر داریم تا در رابطه با رکبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی و همچنین از بین بردن آن توضیحاتی ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی

کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی

قبل از اینکه بخواهید به رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی بپردازید باید در ابتدا در رابطه با علل به وجود آمدن آن اطلاعاتی داشته باشید از همین رو باید بگوییم که این مسئله اغلب به دلیل نشت خون از مویرگ ها به بافت زیر پوست به وجود می آید. همچنین باید در نظر بگیرید اینکه پزشک تا چه اندازه بر روی استخوان بینی شما دستکاری دارد زیرا هر چقدر این میزان دستکاری بیشتر باشد کبودی بیشتری متوجه بیمار خواهد شد. نکته دیگری که در رابطه با ایجاد کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی باید بدانید این است که میزان کفایت سیستم انعقاد خون در بیماران یکی از مسائل مهم در میزان کبودی می باشد.

رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی

باید بدانید که اقدامات زیادی وجود دارد که میتوانید برای برطرف کردن کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی انجام دهید. از جمله این اقدامات میتوانیم به کمپرس سرد اشاره کرد باید بدانید که اگر در ۴۸ ساعت بعد از عمل جراحی کمپرس سرد را انجام دهید در کاهش و رفع کبودی زیر چشم بعد از جراحی بینی بسیار موثر خواهد بود. زیرا سرما باعث تنگ شدن رگ ها شده و در نتیجه باعث کاهش ورم و کبودی می شود. منظور از کمپرس سرد این است که مقداری یخ را خرده کرده و در یک بسته نایلون قرار دهید. هر چند که امروزه ژل های آماده ای وجود دارد که میتوانید تهیه کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم