مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کرایولیپولیز

کرایولیپولیز

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کرایولیپولیز چیست؟

در عمل کرایولیپولیز سلول‌های چربی به صورتی منجمد می‌شوند که بدن قادر به شکستن و در نهایت دفع آن ها شود. در عمل جراحی کرایولیپولیز رسوبات و چربی‌ های ناخواسته به شیوه‌ای کنترل شده و غیرتهاجمی توسط دستگاه شکسته می گردند تا بهبود کنترل شده فرم اندام مد نظر امکان‌پذیر شود. قرار دادن سلول های چربی در معرض دماهای فوق پایین باعث می‌شود که بافت چربی زیر پوستی، بدون آسیب رساندن به بافت‌های اطراف و کناری خود، نابود شود. از لحاظ عملکرد از کرایو لیپولیز میتوان به عنوان یک جایگزین غیرجراحی برای عمل جراحی لیپوساکشن یاد نمود.

این روش غیر تهاجمی به طور کاملا موثر چربی و سلولهای چربی موجود را در ناحیه تحت درمان و مد نظر بیمار حذف می کند و نتایج قابل توجهی از کاهش بافت چربی و سلولهای چربی را در منطقه تحت درمانبه ارمغان می آورد . آنچه که روش کرایولیپولیز را از روش های متداول درمانی دیگر متمایز می سازد میتوان به  استفاده این روش از تکنولوژی سرما همراه با خلا و فشارمنفی وکیوم به صورت همزمان جهت کاهش سایز چربی ,حذف سلولهای چربی اضافی و  برگشت ناپذیری بافت چربی به بخش های درمان شده اشاره نمود.

مراحل لاغری با روش کرایولیولیز

روش کار به این صورت می باشد که در روش کرایولیپولیز به ناحیه تحت درمان به عمق حداکثر ۲cm سرما داده میشود تا تری گلیسیرید ها ی موجود در بافت چربی کریستاله شوند همین امر سبب می شود تا ماکروفاژ ها (گلبولهای سفید) چربیها را بعنوان جسم خارجی شناسایی کرده و به آنها حمله نمایند.

در آغاز جلسه درمانی، در طول چند دقیقه ابتدایی درمان، مراجعه کننده احساس سرمای شدیدی را خواهد کرد که پس از دقایقی به سرعت از بین خواهد رفت. در طول درمان مراجعه کننده میتواند بنشیند و یا اینکه درمان به صورت درازکشیده بر روی وی انجام شود. همچنی وی میتواند در زمان جلسه  مطالعه کند، از لپ‌تاپش استفاده کند و یا اینکه حتی بخوابد. زمان کلی مورد نیاز جهت انجام جلسات بسته به تعداد اندام هایی که در هر جلسه تحت درمان قرار خواهند گرفت متغیر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

یک پاسخ به “کرایولیپولیز”

  1. ناشناس گفت:

    سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند