مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

بهترین کلینیک تخصص لیپوساکشن غبغب در تهران

هزینه لیپوساکشن غبغب

بهترین کلینیک تخصص لیپوساکشن غبغب در تهران

[تعداد: 1    میانگین: 1/5]

لیپوساکشن یکی از عمل های زیبایی است که بسیاری از افراد برای دست یابی به تناسب اندام از آن استفاده می کنند. به دلیل این که این روش عوارضی کمی دارد و جزء روش های غیر تهاجمی به شمار می رود در بسیاری از موارد می تواند جایگزین بسیاری از روش های جراحی لاغری شود. البته استفاده از این روش امروزه بسیار رایج است و افراد زیادی از آن بهره می گیرند. از لیپوساکشن می توان برای حذف چربی های تمام نقاط بدن بهره گرفت برای همین دلیل این عمل می تواند نقش بسزایی را در زیبایی داشته باشد. معمولا از این روش برای نقاطی از بدن استفاده می شود که به دلیل چربی های بیش از حد امکان آب کردن آنها وجود ندارد.یکی از این نقاط قسمت غبغب است که به علت قرار گرفتن در نزدیکی صورت تاثیر نامطلوبی را می تواند در زیبایی چهره داشته باشد که خوشبختانه با لیپوماتیک غبغب به راحتی قابل درمان خواهد بود.

لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب چیست؟

لیپوساکشن غبغب روشی است که برای حذف چربی ها در قسمت گردن و غبغب به کار می رود. به دلیل که آب کردن چربی ها در قسمت گردن به راحتی و با استفاده از ورزش امکان پذیر نیست تقریبا امکان حذف چربی های بیش از حد به صورت طبیعی وجود ندارد به همین دلیل حتما باید از لیپوساکشن استفاده کرد.

لیپوساکشن غبغب در بسیاری از موارد با استفاده از بی حسی موضعی انجام می شود اما در برخی موارد نیز ممکن است از بیهوشی استفاده شود تا بتوان این عمل را به خوبی انجام داد. در این روش معمولا از برش های کوچکی به اندازه ی چند میلی متر برای وارد کردن لوله ی کانول استفاده می شود. بعد از وارد کردن این لوله به نقاطی که در آن چربیها تجمع پیدا کرده اند چربی ها تخلیه می شوند و محل برش ها بخیه زده می شود.

 

فواید لیپوساکشن غبغب

لیپوساکشن غبغب یکی از موثرترین روش ها برای از بین بردن چربی های غبغب دارد که از فواید آن می توان به غیر تهاجمی بودن آن اشاره کرد. همچنین این روش معمولا عوارض کمی را به دنبال دارد و مشکلات خاصی را برای بیمار به وجود نمی آورد ضمن این که در کمترین زمان ممکن انجام می شود و نیاز به استراحت طولانی مدت نمی باشد.

 

بهترین کلینیک لیپوساکشن غبغب

برای عمل لیپوساکشن غبغب کلینیک های بسیاری وجود دارند و تقریبا تمام کلینیک ها می توانند به خوبی این کار را انجام دهند فقط کافی است قبل از هر چیز از معتبر بودن کلینیک مورد نظر اطمینان حاصل کنید. البته برای اطمینان بیشتر می توانید از نظرات سایر بیماران اطلاع پیدا کنید و نظرشان را جویا شوید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم