Alex candela

Alex candela

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در واقع نوین ترین روش در صنعت تولید دستگاه های لیزر رفع موهای زائد می باشد.

لیزر الکساندرایت ، در واقع دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج با بسامد حدود ۷۵۵ نانومتر مورد استفاده قرار میگیرد که جهت این منظور از جواهری به نام الکسا استفاده میکند .

سنگ الکسا پس از جذب انرژی و تحریک شدن ، از خود اشعه لیزر با رنگ سبز ملایمی به طول موج ۷۵۵ نانومتر تولید خواهد کرداین طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موههای زائد است ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد .

از آنجا که تمامی عملکرد دستگاه و طول موج ایجاد شده به کیفیت جواهر استفاده شده بستگی دارد لذا قیمت و کیفیت دستگاه های موجود در بازار بر اساس سنگ الکسا استفاده شده و کیفیت آن تخمین زده میشود.

 

زمانی که پرتو انرژی تولید شده از سنگ، با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به صورت مدیریت شده به طرف پوست تابانده شود به اندازه متفاوتی در لایه های پوست و بافت مو جذب خواهد شد و از آنجا که میزان تراکم رنگ دانه های تیره در مو تقریبا چندین برابر از رنگدانه های پوستی بیشتر است میزان جذب گرما و گرم شدن مو به مراتب بیشتر از پوست خواهد بود و همین امر منجر به سوختن موهای زائد توسط این دستگاه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند