مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

Alex candela

دستگاه Alex candela

Alex candela

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Alex candela

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در واقع نوین ترین روش در صنعت تولید دستگاه های لیزر رفع موهای زائد می باشد.

لیزر الکساندرایت ، در واقع دستگاه لیزری است که برای تولید طول موج با بسامد حدود ۷۵۵ نانومتر مورد استفاده قرار میگیرد که جهت این منظور از جواهری به نام الکسا استفاده میکند .

سنگ الکسا پس از جذب انرژی و تحریک شدن ، از خود اشعه لیزر با رنگ سبز ملایمی به طول موج ۷۵۵ نانومتر تولید خواهد کرداین طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موههای زائد است ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد .

از آنجا که تمامی عملکرد دستگاه و طول موج ایجاد شده به کیفیت جواهر استفاده شده بستگی دارد لذا قیمت و کیفیت دستگاه های موجود در بازار بر اساس سنگ الکسا استفاده شده و کیفیت آن تخمین زده میشود.

 

دستگاه لیزر الکساندرایتزمانی که پرتو انرژی تولید شده از سنگ، با استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به صورت مدیریت شده به طرف پوست تابانده شود به اندازه متفاوتی در لایه های پوست و بافت مو جذب خواهد شد و از آنجا که میزان تراکم رنگ دانه های تیره در مو تقریبا چندین برابر از رنگدانه های پوستی بیشتر است میزان جذب گرما و گرم شدن مو به مراتب بیشتر از پوست خواهد بود و همین امر منجر به سوختن موهای زائد توسط این دستگاه خواهد شد.

لیزر الکساندرایت کندلا

ویژگی دستگاه Alex candela

به دلیل پیشرفته بودن تکنولوژی و فناوری دستگاه Alex candela جز بهترین لیزر جهت از بین بردن موهای زائد می باشد. این دستگاه لیزر در شرکت آمریکایی cynosure تولید شده که قابلیت های مهم آن می توان به تنظیم طول موج و میزان انرژی مورد نیاز برای درمان گونه های مختلف پوست و مو اشاره کرد. با توجه به کارایی بالا و کمترین عوارض ناشی از درمان می توان استفاده از دستگاه لیزر Alex candela توصیه می گردد. لیزر Alex candela بیشتر مناسب افرادی که پوستی روشن و دارای موهای سیاه و ضخیم هستند قرار می گیرد.

مزایای لیزر الکساندرایت

  • میزان نفوذ مناسب به پوست
  • از بین بردن موهای روشن و نازک نسبت به سایر روش های موجود
  • مناسب استفاده تمام افراد با انواع پوست ها

عوارض لیزر الکساندرایت

  • ایجاد دگرگونی رنگدانه ای (تیره یا روشن شدن پوست)
  • افراد دارای پوست تیره گزینه مناسبی جهت استفاده از این دستگاه لیزر نیستند

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم