مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

Diode

لیزر دایود

Diode

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

Diode

لیزر دیود یکی دیگر از لیزر های مورد استفاده در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین و جهت رفع موهای زاید می باشد که با زمان ماندگاری طولانی تری نسبت به لیزرهای دیگر مورد استفاده قرار گرفته و پس از تشخیص پزشک متخصص قابل استفاده می باشد.

دستگاه لیزر Diode

این لیزر می تواند با دقت بالایی و حداقل درد اقدام به سوزاندن موهای زائد بدن در اندام های مد نظر نماید و محدودیتی نیز در ضمینه استفاده از آن وجود ندارد.

نتیجه پس از استفاده از این لیزر معمولا در همان جلسات اول قابل مشاهده می باشد ولی جهت استمرار نتیجه و باقی ماندن اثر آن و استفاده از نهایت اثر بخشی این متد نوین، لازم است تا جلسات در بازه های زمانی چند جلسه ای با مدت زمان مورد تجویز تکرار شوند.

تفاوت لیزر دایود و الکساندرایت

این دو جز متداول ترین روش های از بین بردن موهای زائد می باشد. البته در نظر داشته باشیم لیزر دایود از نظر تکنولوژی نسبت به الکساندرایت جدیدتر می باشد. طول موج لیزر دایود ۸۰۰ و ۸۱۰ نانومتری عمل می کند که نسبت به لیزر الکساندرایت در عمق بیشتر پوست نفوذ کرده و باعث از بین بردن ریشه مو می گردد و از آسیب رساندن به رنگدانه های پوستی جلوگیری می شود. استفاده از لیزر دایود مناسب افرادی با محدوده نوع پوستی ۱ تا ۴ می باشد.

مزایای لیزر دایود

  • از بین بردن دائمی موهای زائد
  • درمان بدون درد
  • قابل استفاده برای انواع پوست بانوان و آقایان
  • تعداد جلسه کمتر برای درمان

استفاده از لیزر Diode ممکن عوارضی مثل ایجاد قرمزی و تورم پوست به همراه داشته باشد ولی این عوارض طی چند روز رفع می گردد.

به جهت حفظ بدن از مضرات دستگاه لیزر دایود رعایت نکات زیر توصیه می گردد

  • استفاده از عینک ایمنی قبل از شروع درمان و همچنین افراد حاضر در اتاق درمان
  • رعایت دستورالعمل های پزشک متخصص مو

قیمت لیزر دایود به نواحی تحت درمان بستگی دارد. بسته به عکس العمل موهای زائد به درمان و همچنین ناحیه تحت درمان مقدار و نوع تکنیک مورد استفاده و در نتیجه قیمت متفاوت خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم