مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

IPL چیست؟

ipl

IPL چیست؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

IPL چیست؟

آی پی ال (IPL) از فلش لامپهای زنون تشکیل شده اند که قابلیت ایجاد نور چند طول موجی را دارند. نور ایجاد شده از آی پی ال ها می توانند اثرات مختلفی برروی پوست داشته باشند، آی پی ال ها عملکرد مناسبی جهت از بین بردن موهای زائد و جوان سازی پوست صورت و دیگر اعضای بدن را دارند. همچنین از آی پی ال برای از بین بردن جوش و لک های صورت نیز استفاده می شود. از مزایای استفاده از دستگاه آی پی ال می توان به سرعت بالاتر و قیمت مناسب تر نسبت به دستگاه لیزر نیز اشاره کرد.

دستگاه ای پی ال

نقاط هدف ای پی ال ها رنگدانه های پوستی (ملانین) می باشد. رنگدانه ها انرژی نورانی دستگاه ipl جذب شده را تبدیل به انرژی حراراتی کرده همین عمل باعث از بین رفتن موهای زائد می گردد.

رنگ دانه های پوستی

فناوری و تکنولوژی IPL

بخاطر استفاده از فناوری نور در دستگاه آی پی ال از بین بردن موهای زائد بدون درد و بی خطر می باشد. معمولا عوارض خفیفی شامل قرمز شدن پوست ایجاد می شود که به سرعت برطرف می گردد. استفاده از دستگاه آی پی ال بیشتر به افرادی که دارای موهای تیره و پوستی روشن دارند توصیه می گردد. البته تمامی افراد با انواع پوست و مو با رنگ های مختلف می توانند از دستگاه ای پی ال استفاده نمایند. برای مشاهده نتیجه دلخواه از دستگاه ای پی ال حداقل ۴ الی ۶ جلسه درمان نیاز می باشد. البته مدت جلسات به نوع پوست و موی افراد نیز بستگی دارد. اثر و ماندگاری ای پی ال ها نسبت به روش های متداول از بین بردن موهای زائد بیشتر می باشد.

کاربرد دستگاه ای پی ال

  • از بین بردن دائمی موهای زائد
  • جوان سازی پوست و از بین بردن چروک
  • از بین بردن قرمزی پوست بینی و گونه
  • پاک سازی جای زخم و جوش
  • صدمات ناشی از آفتاب سوختگی
  • رفع ضایعات عروقی (تلانژکتازی)
  • جراحات ناشی از جوش

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم