مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

PRP

PRP پوست

PRP

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

PRP پوست چییست؟

پلاکت درمانی (سلول درمانی) یا PRP روشی است نوین  که مسبب افزایش کلاژن سازی و در نتیجه بهبود هر چه سریعتر بافت آسیب دیده میشود. کلاژن نقش بسیار مهمی در حفظ جوانی پوست داشته  و با انجام این عمل پوست جوانی و زیبایی خود را مجددا با گذشت زمان به دست خواهد آورد.

از آنجا که در روش پی آر پی PRP تنها از پلاکت خون خود شخص استفاده میشود، لذا این روش از ایمن ترین روش های درمانی جوانی پوست در دنیا شناخته شده است. البته این مهم و مشخص شدن نتیجه به زمان نیاز داشته  شما می توانید تغییرات مثبت را بعد از دو الی سه هفته از اولین مرحله درمان مشاهده نمائید. البته نتیجه مطلوب در پایان ماه دوم تا سوم حاصل خواهد شد.

PRP روش های

روش prp چیست؟

پلاکت درمانی یا سلول درمانی با نام علمی RPR شناخته می شود که یک فراورده خوبی محسوب می شود که بر اساس مشخصه های رشد پلاکت های خون یا سلول های بنیادی که در فاز استراحت (غیرفعال) هستند تحریک شده که این تحریک باعث می شود پوست دوباره به حالت جوانی خود برگردد و در این حالت از پیری پوست جلوگیری شده و در برخی موارد باعث جوانسازی پوست می گردد. روش PRP به دلیل اینکه فقط پلاکت های خون وارد بدن فرد می گردد جز ایمن ترین روش های غربالگیزی خون می باشد. بعد از درمان با روش PRP معمولا چند هفته زمان نیاز می باشد تا نتایج اولیه را روی موها و پوست سر ببینید. البته امکان دارد پروسه روند سلول درمانی به دلیل اینکه روش PRP یک باز سازی عظیم سلولی می باشد مدت زمانی طول بکشد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند