مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

RF

RF

RF

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

RF

با استفاده از این روش  می توان با افزایش تولید کلاژن و بهبود خاصیت TONE UP ،مسبب بهبود و بالارفتن گردش خون موضعی در بافت لنفی و انجام لیپولیز چربی ها به روشی موثر سلولیت را درمان نمود.
اکثر دستگاه هایی که تا کنون برای درمان بخش های مختلف صورت و بدن و سلولیت قابل ارائه می باشند روش کارکردی به صورت  مکانیکی،با استفاده از نور و حرارت استفاده میکنند. این در حالی است که در دستگاه های RF با عبور امواج رادیویی با فرکانس مشخص از درون بافت ها و ایجاد حرارت موضعی در درون بافت عمل می نماید. این امر توانمندی این دستگاه  را در انجام درمان سلولیت به طور قابل ملاحظه ای افزایش میدهد و موجب خواهد شد دستگاه های RF در درمان و رفع سلولیت به مراتب بهتر از برخی تکنولوژی های متداول عمل کنند و نتیجه بهتری را حاصل شوند.

روش RF

دستگاه RF

در بین روش های لاغری و تناسب اندام با دستگاه، استفاده کردن از این دستگاه کاربرد و مزایای فراوانی داشته و به عنوان لاغری موضعی، به صراحت می تون بیان کرد که کاهش وزن با دستگاه RF یکی از سالم ترین، کم خطرترین و ارزان ترین روش لاغری می باشد. با دستگاه RF می توان به راحتی چربی را از بین برد.

عملکرد روش RF (کرایولیپولیز)

در روش RF ابتدا با سرد سازی سلول های چربی زیر پوست، عمل شکستن سلول های چربی تحریک شده و بافت سلول های چربی از بین می روند. در عمل از بین رفتن بافت های چربی هیچ گونه آسیبی به بافت های مجاور و پوست نمی رسد. برای کاهش دادن بافت چربی ها در مناطق مختلف بدن از کرایولیپولیز استفاده می گردد. در این روش نیاز به عمل جراحی و بیهوشی نمی باشد و طی چند جلسه درمان به اتمام می رسد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم