مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

اسلیو معده

اسلیو معده

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

اسلیو معده

اسلیو معده، یکی دیگر از روش‌های مورد استفاده جهت درمان چاقی مفرط است که امکان لاغری با آن به اثبات رسیده است. اسلیو معده از عمل‌هایی‌ است که معده در آنها به نحوی کوچک می‌شود امروزه بسیار رایج هست.

در بین این موارد اسلیوگاسترکتومی یا به اصطلاح اسلیو معده با توجه به تاثیر بالا در کاهش اشتها و نداشتن عوارض شناخته شده  از محبوبیت بالایی در بین افراد چاق برخوردار بوده  و با توجه به ساده و آسان بودن پروسه انجام عمل اسلیو معده متخصصان جراحی زیادی در سطح کشور های مختلف این عمل جراحی را با ضریب اطمینان بالایی انجام می‌دهند.

اسلیو معده

عمل اسلیو معده

عمل اسلیو معده معمولا از طریق لاپاروسکوپی انجام داده میشود و قسمت بزرگی از انبار معده بیمار در حین این عمل جراحی برداشته می شود.

پس از انجام موفقیت آمیز عمل جراحی اسلیو معده در کلینیک زیبایی فوق تخصصی ایران نگین، معده به شکل لوله باریکی (اصطلاحا در عموم از شکل معده به شبیه به میوه موز اشاره میشود) در می آید و این امر مسبب کاهش حجم معده تا حد بالایی خواهد شد.

در روش اسلیو معده به دلیل برداشتن و حذف قسمت بزرگی از معده که مواد اشتهازا در آن تولید می‌شود، مراجعه کننده برای مدت چندین ماه پس از انجام عمل جراحی، اشتهای کمی به غذا خواهد داشت و در این بازه زمانی بیشترین میزان لاغری  را تجربه خواهد کرد، پس از گذشت این دوره که زمان آن ارتباط مستقیمی به شرایط فیزیکی بیمار دارد، افزایش اشتها تا حد زیادی به منوال قبل از عمل جراحی  مراجعه کننده  باز خواهد گشت.

البته از آنجا که حجم معده کاهش زیادی داشته است، با مصرف مقدار کمی غذا سیری احساس خواهد شد.
شایان ذکر است در این روش پس از طی زمان تخمینی شش ماه نیمی از اضافه وزن مراجعه کننده برطرف خواهد شد و روال کاهش حجم به صورت تدریجی ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم