مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع ترمیم مو

انواع ترمیم مو

انواع ترمیم مو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

انواع ترمیم مو

ابتدا تعریفی از ترمیم مو، جایگیزین کردن موها در قسمت های از سر که موها ریزش داشته باشند. در ترمیم مو احتیاجی با بانک مو فرد نیست و موی مورد نیاز افراد از مراکز ترمیم مو تهیه و به وسیله کراتین های گیاهی روی سر افراد ثابت می شود. اشخاصی که به هر دلیل از نداشتن مو ناراحت هستند ترمیم مو یک راه حل مناسب برای درمان می باشد. ترمیم مو در کلیه مناطق سر از جمله جلوی سر تا وسط سر، شقیقه ها قابل انجام است و حتی افرادی که از بیماری های خاصی رنج می برند ترمیم مو نسبت به روش های دیگر بسیار مناسب تر است.

ترمیم مو

ترمیم مو به روش HRT

این شیوه در کشور های مثل کانادا و اکراین و… به عنوان روش رایج ترمیم مو شناخته می شود. ترمیم مو به روش HRT به دلیل تخصصی بودن اجرا، باید توسط پزشک متخصص و در کلینیک های معتیر صورت پذیرد. در این روش ابتدا پوست سر و موی سر شخص مورد آزمایش قرار می گیرد. افرادی که به علت بیماری موهای خود را از دست داده اند با توجه به رنگ چشم و فرم صورت نزدیکترین حالت، رنگ و جنس برای شخص تهیه  کرده و به نحوه ی ترمیم مو پیاده می شود که هیچ قادر به تشخیص موهای ترمیم شده نباشد.

ترمیم مو به روش SUT

در ترمیم مو روشی بعنوان ترمیم مو  SUT وجود ندارد. روش SUT یک روش کاشت مو شناخته شده است.

ترمیم مو به روش PRP

در ترمیم مو روشی بعنوان ترمیم مو PRP وجود ندارد. چرا که PRP غربالگری خون به حساب می آید و عملکرد اصلی آن نیرومند ساختن موها می باشد.

قبل از درمان طاسی سر و همچین ترمیم مو پیشنهاد میکنیم با کارشناسان مجرب کلینیک نگین ایران نوین در ارتباط بوده تا راهنمایی مربوط به کاشت مو یا ترمیم مو دریافت نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم