مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع روش های کاشت ابرو چیست

روش کاشت ابرو

انواع روش های کاشت ابرو چیست

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

در صورتی که قصد دارید برای رفع کم پشتی و کچلی ابروهای خود از روش هایی مانند تاتو استفاده کنید بهتر است کمی صبر کنید چون روش های مناسب تری وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوانید به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنید. بهتر است بدانید استفاده از تاتو در اکثر موارد میتواند عوارض زیادی را برای فرد به وجود آورد علاوه بر این ظاهری طبیعی برایتان به وجود نخواهد آورد و در اکثر موارد از نتایجی که به دست می آید رضایت نخواهید داشت. روش های کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی هستند که میتوانید برای پرپشت کردن ابرو ها از آن استفاده کنید. بهتر است بدانید این روش حتی برای زیباسازی فرم ابرو ها نیز کاربرد دارد و با استفاده ازآن میتوانید حالت ابروهایتان را هم تغییر دهید. نتایجی که با استفاده  از  این روش به دست می آید قطعا در هیچ روشی وجود نخواهد داشت.

روش های کاشت ابرو

متاقضیان روش های کاشت ابرو

برای افزایش زیبایی ابرو ها روش های زیادی وجود دارد که میتوان از آن ها استفاده نمود اما قطعا هیچ روشی به اندازه ی روش های کاشت ابرو مناسب نخواهد بود. این روش برای افرادی مناسب است که قسمتی از ابروهایشان به دلایل مختلف دچار ریزش شده است و قصد دارند با استفاده از روشی دائمی به رفع کچلی ابروی خود بپردازند. علاوه بر این با استفاده از این روش میتوان تراکم ابرو ها را تا حد زیادی افزایش داد و ظاهری کاملا طبیعی را برای فرد به وجود خواهد اورد. بهتر است بدانید نتیجه بخشی این روش از درمان های دارویی بسیار سریع تر خواهد بود و همین باعث میشود بسیاری از افراد این روش را ترجیح دهند.

 

انواع روش های کاشت ابرو

برای کاشت ابرو روش های مختلفی وجود دارد که متخصصان میتوانند با توجه به شرایط بیمار از آن ها استفاده کنند. از میان بهترین روش های کاشت ابرو میتوان به روش fit اشاره کرد. در این روش متخصصان با استفاده از پانچ فولیکول ها را به صورت دانه به دانه استخراج میکنند و به علت این که در این روش عارضه ای وجود ندارد میتوان بدون هیچگونه مشکل به نتیجه رسید. برای کاشت ابرو از روش sut هم استفاده میشود که این روش هم کاملا ایمن است و میتوان بدون نگرانی از نتایج آن بهره مند شد.

 

مزایای روش های کاشت ابرو

روش های کاشت ابرو مزایای قابل توجهی نسبت به سایر روش ها دارند که باعث میشود انتخاب این روش ها کاملا منطقی به نظر برسد. موهایی که با استفاده از کاشت ابرو پیوند زده میشوند دچار ریزش نمیشوند به همین دلیل ابرو های فرد به صورت دائمی پرپشت خواهند ماند علاوه بر این با توجه به پیشرفت هایی که در زمینه ی کاشت ابرو و مو به وجود آمده کاشت ابرو عوارض خطرناکی به دنبال نخواهد داشت.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم