مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ چیست؟

فرق مزوتراپی با میکرونیدلینگ

تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ چیست؟

[تعداد: 14    میانگین: 1.7/5]

تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ

افزایش سن ممکن فوایدی را هم داشته باشد اما قطعا هر چه سن افزایش پیدا می کند مشکلاتی نیز به وجود می آید که باید به مقابله با آنها بپردازد. یکی از این مشکلات کاهش زیبایی است. افرادی که از سنین جوانی دور می شوند تا حد زیادی از زیبایی شان کاسته می شود. پوستشان حالت افتاده ای به خود می گیرد و چروک های ریز و درشت در قسمت های مختلف صورتشان به وجود می آید.

این موضوع می تواند اعتماد به نفس افراد را تا حد زیادی کاهش دهد و حتی باعث بیماری های روحی مانند افسردگی شود به همین دلیل باید در اولین فرصت ممکن به درمان آن پرداخت. خوشبختانه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارد که از میان آن میتوان به میکرونیدلینگ اشاره کرد. بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ چیست؟در این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.

تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ چیست؟

قبل از پرداختن به هر چیز بهتر است بگوییم میکرونیدلینگ چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

میکرونیدلینگ روشی است که با کمک آن می توان بسیاری از مشکلات پوست را کاهش داد و به وسیله ی آن به درمان جوش و آکنه پرداخت. معمولا افرادی که از این روش استفاده می کنند به نتایج قابل قبولی دست پیدا می کنند. در این روش برای افزایش کلاژن سازی و پاسخ التهابی برای ترمیم ضایعات صورت سوزن هایی وارد پوست می شود که در نهایت این کار تا حد زیادی می تواند چین و چروک ها را از بین ببرد و باعث جوان سازی صورت شود.

تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ چیست؟

بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ چیست؟ و کدام روش برای دستیابی به نتیجه ای بهتر باید مورد استفاده قرار گیرد؟

اولین تفاوت مزوتراپی با میکرونیدلینگ در روشی است که برای جوانسازی به کار گرفته می شود. در میکرونیدلینگ همانطور که گفتیم از وارد کردن سوزن به عمق پوست عمل جوانسازی انجام می شود اما در مزوتراپی از تزریق مکرر مواد مختلف مانند ویتامین ها، مواد معدنی،عصاره های گیاهی و … برای جوانسازی استفاده می شود. هر دوی این روش ها می توانند اثرات قابل توجهی را در جوانسازی صورت داشته باشند وباعث افزایش کلاژن سازی پوست شوند.

میکرونیدلینگ موثر تر است یا مزوتراپی؟

بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که کدام یک از این روش ها می تواند نتایج بهتری را برای جوانسازی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال بهتر است قبل از هر چیز به یک متخصص زیبایی مراجعه کنید تا وضعیت صورتتان به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. نوع چروک ها و آسیب های پوست و همچنین میزان افتادگی پوست میتواند تاثیر قابل توجهی را در انتخاب روش جوانسازی داشته باشد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین.

پزشک متخصص کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم