مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تقویت ابرو با قرص ال دی امکان پذیر است؟

تقویت ابرو با قرص

تقویت ابرو با قرص ال دی امکان پذیر است؟

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

تقویت ابرو با قرص ال دی

به علت اینکه بسیاری از خانم ها علاقه دارند تا تراکم و تقویت رشد مو با قرص ال دی مانند ابروها افزایش پیدا کند به امتحان روش های مختلف میپردازند. در میان روش هایی که وجود دارد برخی ممکن است عوارض زیادی را به دنبال داشته باشد به همین دلیل باید قبل از اینکه از روش های مختلف استفاده کنید حتما از ایمن بودن آن اطمینان حاصل فرمایید. تقویت ابرو با قرص ال دی یکی از روش هایی است که در حال حاضر بسیاری از افراد برای دست یابی به نتایج دلخواه از آن استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

 

تقویت ابرو با قرص ال دی

تقویت ابرو با قرص ال دی امکان پذیر است؟

تقویت ابرو با قرص ال دی که بسیاری از خانم ها شدیدا به آن اعتقاد دارند و حتی استفاده از این روش را به سایرین نیز پیشنهاد می کنند. قرص ال دی یک نوع قرص هورمونی است که استفاده از آن باعث یک سری تغییرات هورمونی در بدن میشود به همین دلیل این باور در میان مردم به وجود آمده است که با مصرف آن میتوان به توقف ریزش موی هورمونی ابرو و حتی مو سر پرداخت.

به همین دلیل بسیاری از افراد به صورت خوراکی و یا موضعی از این دارو استفاده میکنند. در صورتی که شما هم به اثر بخشی این قرص اعتقاد دارید بهتر است بدانید قرص ال دی به هیچ وجه با رشد ابرو ها ارتباطی نخواهد داشت و استفاده از آن نه تنها باعث رشد ابرو نخواهد شد بلکه عوارض مختلفی را هم برای فرد به وجود خواهد آورد به همین دلیل به هیچ وجه استفاده از این قرص توصیه نخواهد شد.

عوارض تقویت ابرو با قرص ال دی چیست؟

تقویت ابرو با قرص ال دی و به طور کلی مصرف خودسرانه داروهای هورمونی باعث برهم خود تعادل هورمونی بدن خواهد شد و به همین دلیل مشکلات زیادی را برای فرد به دنبال خواهد داشت. یکی از عوارض رایج مصرف این قرص ها لکه های پوستی است که ممکن است بسیاری از افراد بعد از مدتی شاهد آن باشند.

علاوه بر این افسردگی، تهوع، سر درد و گر گرفتگی هم از عوارض رایجی است که بسیاری از افراد دچار آن خواهند شد به همین دلیل اگر برای تقویت ابروها از این دارو استفاده میکنید باید سریعا مصرف آن را کنار بگذارید.

بهترین راه برای تقویت ابرو چیست؟

به جای تقویت ابرو با قرص ال دی راه های زیادی وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن ها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید. یکی از بهترین روش ها استفاده از داروهای گیاهی است که عوارض خاصی را هم به دنبال نخواهد داشت اما در صورتی که دچار ریزش شدید ابرو شده اید بهتر است برای درمان قطعی آن به پزشک مراجعه کنید.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم