مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی اندام

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

جراحی زیبایی اندام

جراحی های زیبایی در گذشته معمولا برای زیبایی چهره انجام میگرفته اند اما در این دوره از جراحی های زیبایی میتوان برای زیبایی تمام قسمت های بدن استفاده کرد و هیچ محدودیتی در این زمینه نخواهد بود. به طور کلی بانوان به علت اهمیتی که به زیبایی خود می دهند بیشتر از آقایان از جراحی های زیبایی استفاده می کنند و متقاضی عمل های زیبایی هستند. جراحی زیبایی اندام  یکی از عمل هایی است که برای افرادی که نتوانسته اند از روش های دیگر به تناسب اندام دست پیدا کنند توصیه میشود. و محبوبیت خاص خود را هم دارد.در صورتی که قرار باشد فرد از روش های غیر علمی و خطرناک برای رسیدن به لاغری موضعی استفاده کند جراحی زیبایی به شدت توصیه می شود و حتی باعث می شود با پایین آمدن میزان چربی سلامتی عمومی فرد ارتقا پیدا کند.

جراحی زیبایی بدن شامل چه قسمتهای است؟

با توجه به پیشرفت های دانش پزشکی؛ جراحی پلاستیک در تمامی زمینه های زیبایی و ترمیمی وارد شده است که یکی از متداول ترین این موارد جراحی زیبایی بدن و اندام های مختلف آن می شد و هر روز تعداد بیشتری از مردم تمایل به انجام عمل های جراحی زیبایی را پیدا می کنند.

عمل های جراحی بدن شامل بخش های مختلفی نظیر ، بخش های فوقانی بدن و صورت نظیر گوش، چانه، بینی، گونه و … می شود.

همچنین عمل های جراحی زیبایی بدن  در بخش های مختلف دیگر نظیر سینه، شکم، اندام تناسلی و دیگر بخش ها نیز قابل انجام می باشند.

امروزه خیلی از افراد در سراسر دنیا از چاقی رنج می برند، بیشتر افرادی که تغذیه نامناسب و همچنین تحرک پایینی ندارند بیشتر دچار اضافه وزن و چاقی می شوند.

جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی اندام در چه مواردی لازم است؟

جراحی زیبایی اندام در مواردی لازم به نظر میرسد که فرد دچار چاقی مفرط باشد و امکان این که با استفاده از ورزش به وزن دلخواه دست پیدا کند نباشد. بسیاری از افراد برای لاغر شدن روش های عجیبی مانند رژیم های غذایی سخت را تجربه می کنند مثلا تصمیم می گیرند برای چند روز گرسنگی را تجربه کنند و یا به صورت کلی یک سری از غذاها را در برنامه ی غذایی خود حذف کنند که این موضوع باعث می شود دچار بیماری های مختلفی شوند و سلامت خود را از دست دهند در این موارد بهترین کار این است که از جراحی برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه بهره بگیرند.

انواع جراحی زیبایی بدن

جراحی زیبایی اندام برای بسیاری از نقاط بدن که دچار چاقی شده است صورت میگیرد و تقریبا از این نظر محدودیتی نخواهد داشت.با استفاده از این روش میتوان به راحتی شاهد لاغری موضعی باسن، شکم، سینه، بازو و دیگر قسمت های بدن بود. البته در برخی از افراد ممکن است محدودیت هایی وجود داشته باشد که با نظر متخصص مشخص خواهد شد.

جراحی زیبایی بدن معمولا در اندام های زیر بیشتر انجام می پذیرد

سینه
گردن
شکم و پهلوها
باسن
ران
ساق پا
بازو

روش های جراحی زیبایی اندام

جراحی زیبایی اندام با روش های مختلفی صورت می گیرد که هر کدام برای قسمت های خاصی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد. لیپولیز و لیپوساکشن از رایج ترین روش های جراحی اندام هستند که بسیاری از متخصصان از آن استفاده می کنند. از میان تکنیک های بعد از جراحی زیبایی بدن میتوان به لیفت بدن اشاره کرد. در این روش با استفاده از تکنیک های خاص حالت ارتجاعی پوست ها افزایش پیدا می کند و می توان به جوانسازی پوست بعد از جراحی پرداخت.

از انواع رایج جراحی زیبایی بدن

لیپوپلاستی یا لیپکتومی یا لیپوساکشن
لیفت قسمت زیر شکم
لیفت ران
آبدومینوپلاستی یا جراحی پلاستیک در قسمت شکم
لیفت بازو (براکیو پلاستی)
بزرگ و کوچک نمودن فرم پستان
لابیا پلاستی
توضیح مختصر هر کدام از روش های بالا

لیپوپلاستی یا لیپکتومی

این جراحی جز مرسوم ترین روش های جراحی زیبایی بدن  می باشد. در این جراحی چربی های زائد درقسمت های شکم، کمر، باسن، ران ها، زانوها، بازوها، گردن و چانه برداشته می شود.

لیفت ناحیه ی زیر شکم

پزشک در این جراحی پوست شل و اضافی، در قسمت های زیر شکم و ران را به اندازه ی معین خارج می نماید تا بدن را به فرم دلخواه و زیبا درآورد.

لیفت ران

اکثرا مواقع برای رساندن فرم مناسب و از بین بردن چین خوردگی ها در اندام های ران و زیر شکم کاربرد دارد.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم