مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

تعداد جلسات لازم برای اثربخشی لیزر موهای شکم

لیزر موهای زائد شکم

تعداد جلسات لازم برای اثربخشی لیزر موهای شکم

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

موهای زائد به موهایی گفته میشود که ضخامت بیشتری از موهای طبیعی داشته باشند و در قسمت هایی از بدن وجود داشته باشند که موجب ناراحتی شود.این موها در هر قسمتی که وجود داشته باشد باعث میشود زیبایی عضو مورد نظر کاهش پیدا کند.برای از بین بردن موهای زائد راه های مختلفی وجود دارد که هر کدام مزیت و معایب خود را دارند اما به طور کلی روشی برتر به حساب می آید که دائمی باشد و در آن موها مجدد رشد نکنند.لیزر مو های زائد یکی از موثرترین و محبوب ترین روش هایی است که برای قسمت های مختلف بدن از جمله شکم استفاده میشود.در این مطلب تصمیم گرفته ایم به لیزر موهای شکم بپردازیم.

لیزر موهای شکم

در چه مواقعی لیزر موهای شکم لازم است؟

در صورتی که موهای زائد شکم بیش از حد باشد و زیبایی فرد را تحت تاثیر قرار دهد بهتر است از لیزر موهای شکم استفاده شود.لیزر موهای این قسمت باعث میشود تا موها از بین بروند و رشد مجدد آن ها با مشکل مواجه شود.

عمدتا دلیل نیاز به لیزر موهای شکم ارثی و اکثر افراد به دلایل ارثی دچار پر مویی در این قسمت هستند.در سایر موارد که به دلایل هورمونی رشد موهای زائد در قسمت شکم اتفاق افتاده باشد بهتر است از درمان های دارویی استفاده شود تا موهای قسمت شکم برطرف گردند. البته در مواردی که مشکل هورمونی وجود دارد هم بعد از حل مشکل تمام موها از بین نمیروند و باز هم میتوان از لیزر استفاده کرد.

لیزر موهای شکم چگونه انجام میگیرد؟

لیزر موهای شکم با استفاده از دستگاه هایی صورت میگیرد که اشعه ی لیزر را فرکانس مشخصی به سطح پوست و موها میتاباند.با تابیدن این اشعه ها به به سطح پوست باعث میشود تا ساقه ی موها تخریب شوند و فولیکول ها هم تضعیف گردند. با ضعیف شدن فولیکول ها موهای جدید نازک تر میشوند و به مرور با جلسات بیشتر از بین میروند.

معمولا افرادی برای لیزر موهای زائد مناسب هستند که پوست روشن تری داشته باشند تا اشعه ی لیزر جذب پوستشان نشود.چون در پوست های تیره امکان سوختگی پوست افزایش میابد و هر چه پوست تیره تر باشد این امکان بیشتر میشود.

تعداد جلسات لازم برای اثربخشی لیزر موهای شکم

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای شکم به عوامل مختلفی بستگی دارد .تیرگی یا روشنی مو میتواند تاثیر زیادی را در تعداد جلسات و اثر بخشی داشته باشد.معممولا لیزرموهای شکم در ۸ الی ۱۲ جلسه انجام میشود و فرد شاهد نتایج آن خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم