مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درباره جراحی پیکر تراشی بدانیم

جراحی پیکر تراشی چیست

درباره جراحی پیکر تراشی بدانیم

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

جراحی پیکر تراشی

متاسفانه به دلیل سبک زندگی متفاوتی که امروزه مردم بر خلاف گذشته از آن برخوردارند آمار چاقی و اضافه وزن تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است.این موضوع به دلیل این است که مردم کمتر به فعالیت های فیزیکی و ورزش میپردازند و علاوه بر این مصرف فست فود ها و غذاهای سرخ کردنی را به غذاهای سالم ترجیح میدهند.چاقی باعث میشود تا فرد اعتماد به نفس خود را تا حد زیادی از دست دهد و علاوه بر این نتواند به خوبی در اجتماع حضور داشته باشد به همین دلیل باید برای درمان چاقی اهمیت قائل بود.برای اینکار روش های مختلفی وجود دارند که میتوانند فرد را به نتیجه ی دلخواه برسانند. جراحی یکر تراشییکی از روش هایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده و بسیاری از افراد ترجیح میدهند با استفاده از این روش در سریعترین زمان ممکن به تناسب اندام برسند.

جراحی پیکر تراشی

جراحی پیکر تراشی برای چه افرادی مناسب است؟

برای لاغری روش های مختلفی وجود دارد که میتوان از آن استفاده نمود.اما قبل از هر چیز باید شرایط بیمار به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا از میان روش های مختلف بهترین روش انتخاب شود. جراحی پیکر تراشی یکی از روش هایی است که در بسیاری از موارد میتواند موثر واقع شود.اما این روش بیشتر برای افرادی مناسب است که دچار اضافه وزن زیادی نباشند و فقط قصد داشته باشند به صورت موضعی چربی های قسمت های مختلف بدن خود مانند شکم را از بین ببرند. جراحی پیکر تراشی در زمانی به کار برده میشود که چربی ها بیش از حد تجمع یافته باشند چون در غیر اینصورت لیپوماتیک و روش های این چنینی مناسب تر خواهند بود.

جراحی پیکر تراشی چگونه انجام میشود؟

برای جراحی پیکر تراشی متخصصان ابتدا با استفاده از بیهوشی و یا بی حسی موضعی بیمار را برای عمل پیکرتراشی آماده میکنند.بعد از این برش هایی را در اطراف ناحیه ی مورد نظر مانند شکم ایجاد میکنند و به وسیله ی این برش ها چربی ها را خارج مینمایند و علاوه بر این بافت ها را ترمیم میکنند.هم چنین پوست های اضافه نیز برش زده میشود تا شاهد آویزان شدن پوست بعد از خروج چربی نباشیم.یکی از مزایای اصلی این روش خارج کردن پوست های اضافه است.

عوارض جراحی پیکر تراشی چیست؟

در جراحی پیکر تراشی قطعا به علت اینکه از جراحی و بیهوشی استفاده میشود شاهد عوارض بیشتری نسبت به روش هایی مانند لیپوماتیک و لیپولیز خواهیم بود اما به صورت کلی در صورتی که این روش توسط متخصصان با تجربه انجام شود قطعا با حداقل عوارض ممکن روبرو خواهیم شد.از میان عوارض مختلف این روش میتوان به عفونت،اشکالات ظاهری،خونریزی و اسکار اشاره نمود.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم