مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان ریزش ابرو بعد هاشور

درمان ریزش ابرو بعد هاشور

درمان ریزش ابرو بعد هاشور

[تعداد: 1    میانگین: 2/5]

به علت اینکه زیبایی ابرو تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارد هنوز هم افرادی زیادی وجود دارند که ترجیح میدهند از روش های موقت برای دستیابی به نتایج دلخواه استفاده کنند. همانطور که میدانید در گذشته برای افزایش موقت زیبایی ابرو از روش های تاتو استفاده میشود اما خوشبختانه در حال حاضر این روش ها به ندرت مورد استفاده قرار میگیرند و در عوض از روش های هاشور برای رفع نواقص ابرو استفاده میشود. اما بهتر است بدانید این روش هم در برخی از موارد عوارضی به دنبال دارد که ریزش ابرو بعد هاشور یکی از مهمترین موارد است.

 

ریزش ابرو بعد هاشور

هاشور ابرو تا حدی شبیه به روش های قدیمی تاتو میباشد اما استفاده از این روش مزایای فوق العاده ای دارد به همین دلیل امروزه بسیاری از افراد از این روش استفاده میکنند. هاشور ابرو باعث میشود تا ظاهر ابروها کاملا طبیعی به نظر برسد و فرد در اکثر موارد شاهد عوارض جانبی تاتو نباشد اما به طور کلی عوارضی مانند ریزش ابرو بعد هاشور ممکن است در برخی موارد به وجود آید.

معمولا ریزش ابرو بعد هاشور در حدی نخواهد بود که قسمتی از ابروها خالی شود اما تمامی عوارض هاشور به تجربه ی افرادی که آن را انجام میدهند بستگی خواهد داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد برای استفاده از این روش به افراد متخصص مراجعه کنید. ریزشی که بعد از هاشور و میکروپیگمنتیشن به وجود می آید به علت وارد شدن آسیب به فولیکول ها در حین هاشور و تزریق جوهر است.

ریزش ابرو بعد هاشور

درمان ریزش ابرو بعد هاشور

همانطور که اشاره کردیم در اکثر موارد ریزش ابرو بعد هاشور سطحی خواهد بود و بیشتر از ۲۰ تار دچار ریزش نخواهد شد اما به طور کلی در صورتی که بر اثر استفاده از این روش دچار ریزش ابروی شدید شده اید بهتر است سریعا به متخصصان زیبایی مراجعه کنید چون در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های بسیار سطحی مانند پی ار پی به نتیجه رسید.

در مواردی که آسیب جدی به فولیکول ها وارد شده باشد و امکان رشد موهای جدید در ابرو وجود نداشته باشد باید به پیوند ابرو پرداخت تا تراکم ابروها افزایش پیدا کند.

 

معایب هاشور

ریزش ابرو بعد هاشور در بسیاری از موارد مشاهده نخواهد شد اما بهتر است بدانید این روش معایبی دارد که باید حتما به ان توجه داشته باشید. یکی از مهمترین معایب این روش این است که با استفاده از آن شاهد نتایج دائمی نخواهید بود و بعد از ۲ سال موهایی که طراحی شده به شدت کم رنگ میشود علاوه بر این هاشور ابرو در برخی موارد باعث حساسیت های پوستی میشود.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم