مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

درمان و رفع کچلی موهای سر با روش پی ار پی طاسی

پی آر پی برای ریزش مو

درمان و رفع کچلی موهای سر با روش پی ار پی طاسی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

بسیاری از مردان دچار ریزش و از دست دادن موها در نواحی از سر که معمولا مو رشد می کند، هستند. این عارضه انواع مختلفی دارد و حتی زنان نیز ممکن است دچار طاسی شوند. برای درمان عارضه ی طاسی روش های مختلفی وجود دارد و افرادی که دارای این مشکل هستند سعی می کنند با روش های درمانی که در دسترس آن ها است ، این مشکل خود را حل کنند. با دیده شدن ار بخشی پی ار پی برای درمان ریزش مو و طاسی ، استفاده از پی ار پی طاسی نیز به یکی از روش های متداول تقویت مو و درمان طاسی تبدیل شده است.

پی ار پی طاسی


تعریف طاسی

هر چند به صورت عامیانه از واژه های طاسی و کچلی برای انواع ریزش و فقدان مو به کار برده می شود اما در متون علمی طاسی و کچلی تعریف های خاص خود را دارند. طاسی  یا آلوپسی به حالتی از ریزش مو یا فقدان آن گفته می شود که موهای نواحی که قبلا مو در آن جا وجود داشته است خصوصا ناحیه ی سر، دچار ریزش شده و از بین روند. یکی از شایع ترین نوع طاسی، طاسی وابسته به هورمون های مردانه یا آلوپسی آندروژنیک است. در این گونه طاسی، میزان و نحوه ی گسترش طاسی انواع مختلفی می تواند داشته باشد. این گونه از طاسی گاهی اوقات برای زنان نیز اتفاق می افتد. منتهی الگوی ریزش موی زنانه با الگوی مردانه متفاوت است و به طاسی آندروژنیک زنانه گفته می شود.

کاربرد پی ار پی طاسی برای آلوپسی آندروژنیک

طاسی وابسته به هورمون مردانه برای مردان بیماری محسوب نمی شود و فقط واکنش فیزیولوژیک بدن نسبت به هورمون مردانه آندروژن است اما به هر حال افراد زیادی از این وضعیت ناراضی هستند، امروزه استفاده از پی ار پی طاسی برای درمان و بهبود آلوپسی آندروژنیک ثابت شده است و می تواند به عنوان روشی برای درمان، بهبود و یا متوقف کردن این عارضه به کار رود.

کاندیدای مناسب برای پی ار پی طاسی

این روش برای مردان و زنانی که دچار آلوپسی آندروژنیک هستند، مناسب است. همچنین زنانی که دچار آلوپسی ترکشن یعنی طاسی ناشی از کشیده شدن بیش از حد مو ها هستند نیز موثر است. کسانی که به تازگی دچار عارضه طاسی یا آلوپسی شده باشند، بیشترین نتیجه را از این روش به دست می آورند و کسانی که به صورت کامل طاس شده اند، از این روش نتیجه نمی گیرند. بنابراین در صورت بروز نشانه های طاسی، هر چقدر زودتر برای درمان با روش پی ار پی اقدام شود، بهتر است.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم