مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دلیل و علت ریزش تاج ابرو چیست

درمان ریزش تاج ابرو

دلیل و علت ریزش تاج ابرو چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

علی رقم این که بسیاری از خانم ها به زیبایی ابروهای خود اهمیت میدهند درصد زیادی از آن ها دچار ریزش ابرو و مشکلات این چنینی میشوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به دلیل و علت ریزش تاج ابرو بپردازیم تا بتوانید با توجه به آن به درمان مشکل خود بپردازید. بهتر است بدانید ریزش ابرو زیبایی را به  شدت کاهش می دهد به همین دلیل بعد از ان احتمال بیماری های روحی تا حد زیادی افزایش پیدا میکند بنابراین باید تا جایی که امکان دارد سعی کرد از روش هایی استفاده نمود تا سریعا درمان شود.

 

علت ریزش تاج ابرو

ریزش تاج ابرو تقریبا در تمام افرادی که پا به سن می گذارند به وجود می آید که در همه ی افراد به یک میزان نیست اما بهتر است بدانید این مشکل را حتی افراد جوان هم تجربه میکنند که در این موارد عوامل زیادی در آن دخیل خواهند بود. بهتر است بدانید ژنتیک یکی از مهمترین عواملی است که باعث کاهش حجم ابرو و ریزش قسمتی از آن میشود به همین دلیل باید قبل از هر چیز آن را مورد بررسی قرار داد.

ریزش تاج ابرو ممکن است به علت تغییرات سریع هورمونی هم به وجود آمده باشد که این مورد در خانم ها بیشتر دیده میشود. بارداری، نزدیک شدن به دوران یائسگی یا بلوغ از مواردی است که ممکن است باعث تغییرات هورمونی سریع شود. علاوه بر این بهتر است بدانید تغذیه نا سالم، رنگ ابرو، مصرف برخی داروها و استفاده از شامپوها نیز در ریزش ابرو بی تاثیر نخواهد بود.

ریزش تاج ابرو

پیشگیری از ریزش تاج ابرو

بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از غذاهای سالم و لوسیون های تقویت کننده ی ابرو به جلوگیری از ریزش تاج ابرو پرداخت به همین دلیل نباید نسبت به آن بی توجه باشید. علاوه بر این در بسیاری از مواقع میتوان در اولین مراحل ریزش ابرو با استفاده از روش هایی مانند پی ار پی به جلوگیری از آن پرداخت و رشد ابروها را افزایش داد.

 

درمان ریزش تاج ابرو

برای درمان ریزش تاج ابرو باید علت آن را مورد بررسی قرار داد. در مواردی که ابروها به صورت ژنتیکی دچار ریزش شده باشند میتوان از روش هایی مانند کاشت ابرو استفاده کرد تا رشد دائمی داشته باشند. علاوه بر این میتوان از روش هایی مانند میکروپیگمنتیشن هم استفاده کرد تا به صورت موقت زیبایی ابروها افزایش پیدا کند.

استفاده از روش های طب سنتی هم ممکن است در برخی موارد اثرات قابل توجهی داشته باشد به همین دلیل بهتر است با تکمیل کردن اطلاعات خود در مورد آن به استفاده از این روش ها بپردازید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم