مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

روش های درمان ریزش ابرو بعد از تاتو چیست

ریزش ابرو بعد از تاتو

روش های درمان ریزش ابرو بعد از تاتو چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در سالهای اخیر استفاده از روش های قدیمی برای افزایش زیبایی ابروها کاهش یافته است به همین دلیل در حال حاضر کمتر کسی پیدا میشود که از روش های تاتو استفاده کند. اما به هر حال هنوز هم درصد کمی از بیماران از این روش برای رفع نواقص ابروها استفاده میکنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از رایج ترین مشکلاتی که بیماران مشاهده میکنند بپردازیم. ریزش ابرو بعد از تاتو تقریبا در اکثر موارد مشاهده میشود به همین دلیل در ادامه به روش های درمان ریزش ابرو بعد از تاتو خواهیم پرداخت.

 

ریزش ابروها بعد از تاتو

همانطور که به آن پرداختیم بسیاری از افراد بعد از تاتو دچار ریزش ابرو میشوند. این مشکل به دلیل این است که بسیاری از تاتو کاران تجربه ی کافی در این کار ندارند و علاوه بر این از سوزن های نامناسب برای تاتو استفاده میکنند به همین دلیل فولیکول ها در هنگام تزریق جوهر دچار آسیب های شدید میشوند و همین باعث میشود موهایی که در قسمت ابرو وجود دارد بعد از آن رشد نکند.

البته درمان ریزش ابرو بعد از تاتو کار چندان سختی نیست اما به علت این که روش هایی که وجود دارد هزینه برند بهتر است تا جایی که امکان دارد از روش های دیگر برای افزایش زیبایی ابروهای خود استفاده کنید. روش هایی مانند میکروپیگمنتیشن و کاشت ابرو جزء بهترین روش هایی به شمار میروند که میتوان برای افزایش زیبایی ابرو ها مورد استفاده قرار داد و با استفاده از آن شاهد نتایج قابل قبولی بود.

درمان ریزش ابرو بعد از تاتو

درمان ریزش ابرو بعد از تاتو در کلینیک ها

خوشبختانه با استفاده از روش هایی که در حال حاضر وجود دارد درمان ریزش ابرو بعد از تاتو کاملا امکان پذیر است و افرادی که دچار این مشکل شده اند میتوانند بعد از چند ماه شاهد رشد ابروهای خود باشند. بهتر است بدانید از میان روش های مختلفی که وجود دارد روش کاشت ابرو یکی از بهترین روش ها برای رشد مجدد ابرو ها میباشد.

با استفاده از کاشت ابرو میتوان موهای سالمی که در نواحی دیگر بدن وجود دارند را به راحتی به ناحیه ی ابرو انتقال داد به همین دلیل نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت اما علاوه بر این روش پی ار پی هم در بسیاری از مواقع نتیجه بخش خواهد بود.

 

طب سنتی و درمان ریزش ابرو بعد از تاتو

متاسفانه در اکثر موارد نمیتوان برای درمان ریزش ابرو بعد از تاتو از روش های طب سنتی استفاده کرد. البته در صورتی که نمیتوانید به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید قطعا استفاده از روش های طب سنتی ضرری نخواهد داشت به همین دلیل پیشنهاد میکنیم تا چند ماه از آن استفاده نمایید.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم