مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

دلیل و علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو چیست

ریزش ابرو پس از تاتو

دلیل و علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تقریبا اکثر مردم با روش های تاتو آشنایی دارند. تاتو کاربرد های زیادی دارد به همین دلیل نمیتوان آن را فقط برای افزایش زیبایی ابروها معرفی کرد اما بهتر است بدانید یکی از کاربردهای اصلی تاتو رفع نواقص ابرو می باشد به طوری که هنوز هم بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی ابروهای خود از آن استفاده میکنند. اگر از معایب این روش صرف نظر کنیم قطعا تاتو به علت سرعتی که در نتیجه بخشی دارد یکی از بهترین روش ها خواهد بود. علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو موضوعی است که در ادامه تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم.

 

علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو

به طور کلی استفاده از روش های قدیمی تاتو ممکن است عوارضی برای بیماران به وجود آورد به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده می کنند نباید از ایمن بودن آن چندان اطمینان داشته باشند. متاسفانه افرادی که به انجام تاتو میپردازند از آموزش های تخصصی بی بهره بوده اند و همین باعث میشود باعث به وجود آمدن عوارض مختلف مانند ریزش شدید ابرو بعد از تاتو شوند که بسیار مشاهده می شود.

علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو آسیبی است که تاتو کاران در هنگام انجام این روش به ابروها وارد میکنند. بهتر است بدانید تاتو با استفاده از سوزن های غیر حرفه ای انجام میشود به همین دلیل احتمال به وجود آمدن اسکار و حساسیت های پوستی در ان کم نخواهد بود. به طور کلی در سالهای اخیر روش های جایگزین زیادی برای تاتو به وجود آمده است به همین دلیل توصیه میکنیم از روش های قدیمی تاتو استفاده نکنید.

ریزش ابرو بعد از تاتو

درمان ریزش شدید ابرو بعد از تاتو

همانطور که اشاره کردیم علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو وارد شدن آسیب های شدید به فولیکول ها است به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند نمی توانند با استفاده از هر روشی شاهد رشد ابروهای جدید باشند. کاشت ابرو جزء بهترین روش هایی است که در این موارد مورد استفاده قرار میگیرد.

با استفاده از کاشت ابرو میتوان ریش ابرو بعد از تاتو را در کمترین زمان ممکن درمان کرد. این روش نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت و ظاهر ابروهای جدید به هیچ وجه غیر طبیعی نخواهد بود.

 

جایگزین مناسب تاتو

روش میکروپیگمنتیشن یکی از بهترین جایگزین ها برای روش های تاتو میباشد چون با استفاده از آن میتوان بدون عوارض روش های قدیمی به نتیجه رسید. میکروپیگمنتیشن هم شبیه به روش های تاتو میباشد اما این روش با ظرافت بسیار زیادی انجام میشود به همین دلیل کاملا ایمن است. همانطور که گفتیم علت ریزش شدید ابرو بعد از تاتو وارد شدن آسیب به فولیکول هاست که در میکروپیگمنتیشن این اتفاق نخواهد افتاد.

منبع: کلینیک تخصصی ترمیم مو و ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم