مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض عمل لیپوماتیک چیست

عوارض بعد از عمل لیپوماتیک

عوارض عمل لیپوماتیک چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

تناسب اندام یکی از اهدافی است که بسیاری از افراد در طول زندگی خود آن را دنبال می کنند اما در برخی موارد هر چه برای دستیابی به آن تلاش می کنند به نتیجه خاصی دست پیدا نمیکنند به همین دلیل از دستیابی به اندام زیبا منصرف می شوند. اما بهتر است بدانید روش هایی هم وجود دارد که با استفاده از آن می توان در مدت زمانی کم به اندامی متناسب دست یافت به شرطی که خودتان نیز بخواهید در کنار این روش ها از سبک زندگی مناسبی نیز بهره بگیرید. یعنی به ورزش توجه داشته باشید و رژیم غذایی مناسبی را در پیش گیرید. یکی از این روش ها لیپوماتیک است. لیپوماتیک روشی است که با استفاده از آن می توانید به راحتی به حذف چربی قسمت های مختلف بدن بپردازید بدون این که سختی های فراوان را تحمل کنید. در این مطلب به فواید و عوارض عمل لیپوماتیک خواهیم پرداخت پس ما را همراهی کنید.

عوارض عمل لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک یکی از روش های زیبایی است که در بسیاری از کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند فواید قابل توجهی را به دنبال داشته باشد. با استفاده از این عمل می توان چربی های قسمت های مختلف بدن را در مدت زمانی بسیار کم (یک جلسه) از بین برد و به نتایج خوبی دست پیدا کرد. با توجه به این که عوارض عمل لیپوماتیک بسیار محدود است این روش یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که می توانید از آن بهره بگیرید. در این روش لوله ی نازک کانولا به درون پوست وارد می شود و بعد از آن با ایجاد ارتعاشات و از بین رفتن بافت میان چربی ها می توان به تخلیه ی آن ها اقدام کرد.

عمل لیپوماتیک

مزایای لیپوماتیک چیست؟

برای اینکه بتوانید برای استفاده از این عمل تصمیم بگیرید باید با فواید و عوارض عمل لیپوماتیک آشنایی کاملی را داشته باشید. اولین فایده ی لیپوماتیک این است که می توانید چربی های مقاوم که در قسمت هایی از بدن مانند شکم تجمع یافته اند را به راحتی از بین ببرید بدون این که نواحی دیگر بدنتان لاغر شود. علاوه بر این با توجه به این که این عمل غیر تهاجمی است عوارض عمل لیپوماتیک به شدت کم خواهد بود و علاوه بر این می توانید از چربی هایی که خارج می شود برای تزریق به سایر نقاط بدن استفاده نمایید.

 

عوارض عمل لیپوماتیک چیست؟

قطعا در کنار فوایدی که این عمل دارد باید به عوارض آن نیز توجه کامل را داشت. از میان عوارض عمل لیپوماتیک می توان به شلی پوست، تورم و کبودی و مشکلات ظاهری و فیزیکی اشاره کرد که وقوع این عوارض درصد کمی از بیماران رخ خواهد داد. برای اینکه عوارض این عمل به حداقل ممکن برسد باید تا جای ممکن از متخصصان با تجربه استفاده کنید.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم