مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

عوارض و فواید کاشت ابرو

عوارض و فواید کاشت ابرو

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

عوارض و فواید کاشت ابرو

ابرو یکی از مهم ترین اعضای صورت برای حفظ زیبایی آن است لذا عوارض و فواید کاشت ابرو نیز از برای اشخاصی که قصد کاشت و یا ترمیم این عضو را دارند موضوعی مهم و قابل تامل می باشد. حتما شما هم به این موضوع توجه کرده اید که افراد با ابروانی متراکم و خوش حالت از جذابیت خاصی برخوردار هستند. افرادی که دارای ابرو های کم پشت هستند و یا به هر دلیلی در این ناحیه از صورت خود هیچ  مویی ندارند، می توانند با انجام عمل کاشت ابرو زیبایی از دست رفته خود را به حالت طبیعی آن بازگردانند.

اکثر مراجعه کنندگان کاشت ابرو بانوان هستند و ریزش مو های ابرو در آن ها بیشتر در زمان شیردهی و یا در اثر تحریکات زیاد ریشه مو های ابرو توسط موچین اتفاق می افتد. عمل کاشت ابرو مانند تمام عمل های زیبایی دارای عوارض و مزایای مربوط به خود می باشد که فرد قبل از انجام آن حتما باید از این موارد آگاهی پیدا کند.

عوارض و فواید کاشت ابرو

فواید کاشت ابرو

 • اولین فواید کاشت ابرو پیدا کردن فرمی زیبا و پر در حالت ابرو ها می باشد. چیزی که بیش از همه برای فرد داوطلب کاشت ابرو مورد اهمیت است نتیجه و شکل ظاهری می باشد که در رابطه با آن اتفاق می افتد.
 • کاشت ابرو یک روش دائمی است و شما می توانید تا پایان عمر خود از ابروانی زیبا و جذاب برخوردار باشید.
 • دوره بهبودی کاشت ابرو بسیار کوتاه است و فرد سریعا بهبود پیدا می کند.
 • استفاده از بهترین تکنولوژی های روز دنیا در عمل کاشت ابرو.
 • کاشت ابرو را می توان بر روی ابرو هایی تاتو شده هم انجام داد.
 • فرد می تواند تنها با یکبار انجام این عمل به تراکم مورد نیاز مو در ابرو هایش دست یابد.

عوارض کاشت ابرو

 • از آنجایی که گرافت های مورد استفاده برای کاشت ابرو از ناحیه دیگری برداشته می شود لذا این یک امر بدیهی است که همخوانی مو های کاشته شده با مو های اصلی ابرو کاملا یکسان نباشد.
 • ایجاد تورم و یا درد در ناحیه سر، اطراف چشم و پیشانی بعد از کاشت ابرو طبیعی است.
 • معمولا شاهد این موضوع هستیم که در اکثر افراد مو های ابرو دارای حالتی موج دار است. در این افراد به دلیل اینکه گرافت های مو از ناحیه متفاوتی گرفته شده است لذا ممکن است هنگام رشد حالتی مانند فرم اصلی مو های ابرو را نداشته باشد.
 • فاصله ای که در میان مو های کاشته شده مشاهده می شود گاها مورد پسند افراد نیست و این سبب می شود کاشت ابرو طی جلسات بعدی برای رسیدن به تراکم مورد نظر انجام پذیرد.
 • بی دقتی پزشک در زاویه کاشت ابرو یکی دیگر از عوارض کاشت ابرو می باشد. اگر فرد سعی کند که این عمل را تحت نظر یک پزشک باتجربه و متبحر و در کلینیک تخصصی پوست و مو انجام دهد، هیچگاه این مشکل برای او پیش نخواهد آمد. کاشت ابرو به ظرافت و دقت عمل بالایی نیاز دارد و باید با حوصله انجام شود تا تصنعی به نظر نرسد.
 • ابرو هایی که پیوند زده می شوند دارای سامانه رشد متفاوتی با مو های اصلی ابرو هستند بنابراین رشد بالای ابرو ها پس از کاشت موجب می شود تا فرد کمی اذیت شود و حتما آن ها را در فواصل زمانی معین کوتاه نماید.

تلاش خواهد شد تا در مقالات دیگری نیز به عوارض کاشت ابرو بپردازیم.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم