مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی چیست

کاشت مو مصنوعی دائمی

مزایا و عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

هنوز هم افرادی که دچار ریزش موی ارثی و ژنتیکی می شوند ترجیح می دهند از روش های کاشت مو استفاده کنند چون متاسفانه روش مناسب تری برای درمان این نوع ریزش مو به وجود نیامده است. همانطور که میدانید استفاده از روش های کاشت مو طبیعی برای همه ی افراد امکان پذیر نیست به همین دلیل برخی مجبور می شوند از روش های مانند کاشت موی مصنوعی استفاده کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به مزایا و عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی بپردازیم تا انتخاب مناسب تری داشته باشید.

 

عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی

روش های کاشت مو مصنوعی

قبل از اینکه به مزایا و عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی بپردازیم بهتر است بدانید کاشت موی مصنوعی انواع مختلفی دارد که در این مطلب ما به نوع مجاز آن که در کلینیک های معتبر انجام میشود میپردازیم. روش مجاز کاشت موی مصنوعی به این صورت است که در آن موها با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی پروتز های مخصوص پیوند زده میشوند.

اما در روش های کاشت موی مصنوعی دائمی غیر مجاز موهای مصنوعی با استفاده از روش های جراحی بر روی سر پیوند زده میشوند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد عوارض جبران ناپذیری را شاهد خواهند بود. عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی غیر مجاز بسیار خطرناک خواهد بود و حتی باعث میشود موهای طبیعی فرد نیز دچار ریزش شود.

 

مزایای کاشت موی مصنوعی دائمی

کاشت موی مصنوعی دائمی به روش hrt مزایای فوق العاده ای دارد. در این روش افراد میتوانند در مدت زمان یک جلسه به رفع ریزش موی خود بپردازند چیزی که به هیچ وجه در روش های دیگر وجود نخواهد داشت.

بهتر است بدانید عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی نسبت به روش های کاشت موی طبیعی بسیار کمتر است به همین دلیل حتی بیماران که دچار بیماری های مختلف هستند نیز میتوانند از آن استفاده کنند. یکی از مهمترین مزایای این روش شاید طبیعی بودن ظاهر موهای کاشته شده باشد، موهایی که در این روش کاشته میشوند به هیچ وجه ظاهری غیر طبیعی نخواهند داشت.

 

عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی

عوارض کاشت مو مصنوعی دائمی به روش اچ آر تی بسیار کمتر از روش های کاشت مو طبیعی است به طوری که اکثر بیماران با استفاده از این روش حتی شاهد عوارض سطحی هم نخواهند بود. افرادی که از روش های کاشت موی مصنوعی استفاده میکنند در صورتی که به کلینیک ها معتبر مراجعه کنند هیچ نوع عارضه ای را تجربه نخواهند کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم