مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لاغری با لیپوماتیک

لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

[تعداد: 2    میانگین: 2.5/5]

لاغری با لیپوماتیک

همانطور که میدانید تناسب اندام یکی از معیارهای مهم هر انسان میتواند باشد. چرا که فرد با داشتن این معیار به اعتماد به نفس بیشتری دست پیدا میکند. که این خود باعث میشود زندگی روزمره بهتری داشته باشد. گاهی اوقات ورزش و رژیم صدرصد نتیجه را حاصل نمیکند که در این شرایط نیاز به عملهای لاغری هویدا میشود. روشهای جدید لاغری با لیپوماتیک میتواند کمک شایانی در این شرایط باشد.

لاغری با روشهای غیر تهاجمی

اگر قصد دارید قسمتی از بدن خود را لاغرتر بکنید و با جراحی های عمیق  سازگار نیستید، میتوانید از روشهای لاغری صدرصد غیر تهاجمی استفاده کننید. در این میان لاغری با لیپوماتیک میتواند بهترین گزینه باشد. این روش کاملا غیر تهاجمی بوده و برای افرادی که از چاقی موضعی رنج میبرند بسیار مناسب است.

روش لیپوماتیک چیست؟

در ادامه قصد داریم به معرفی کلی روش لیپوماتیک برای لاغری موضعی بپردازیم که با ارائه این مطلب از مزایای لیپوماتیک مطلع شوید. لیپوماتیک یکی از استانداردترین روشهای لاغری میباشد که تقریبا در تمام دنیا از این روش مدرن استفاده میشود.یکی از بهترین مزیتهای انتخاب لاغری با لیپوماتیک غیر تهاجمی بودن آن است. و در یک جلسه فرد کاندید شد میتواند مقدار چربی اضافه در بدن که با هیچ گونه ورزش و رژیمی از بین نرفته، را تخلیه کرد.

لاغری با لیپوماتیک

لاغری با لیپوماتیک

نکاتی درباره لیپوماتیک

لازم به ذکر میباشد روش لیپوماتیک برای افرادی که اضافه وزن زیاد دارند اصلا مناسب نیست. چرا که این روش تعریف شده برای افرادی که از چاقی موضعی رنج میبرند میباشد. و اینکه در یک جلسه آنهم به روش کاملا سر پایی و غیر تهاجمی نمیتوان حجم زیادی چربی را از بدن دفع کرد.

چگونگی انجام روش لیپوماتیک

در روش لاغری با لیپوماتیک، در قسمت مور نظر سوراخهای بسیار زریفی ایجاد شده که به واسطه آن لوله های بسیار زریفی که به آنها کانولا گفته میشود به داخل بدن رفته و با حرکت کردن و برخورد با بافت چربی ، آنها را از جا کنده و به وسیله دستگاه مکشی این بافت چربی ها از داخل بدن به بیرون کشیده میشود. در نتیجه منجر به کم شدن سایز بدن در آن قسمت میشود.

روش کار دستگاه لیپوماتیک در بدن

همانطور که در قسمت بالا اشاره شد لوله های زریف کانولا به داحل بدن رفته و با برخورد به چربی ها آنها را تخریب میکند. نکته اساسی که وجود دارد این است که در روش لیپوماتیک برخلاف دیگر روشها ، هنگامی که لوله کانولا به بافتی چربی برخورد کند در جا stop میکند و پزشک با تجربه از این موضوع مطلع میشود و در نتیجه آسیبی به بافتهای دیگر وارد نمیشود.

 لیپوماتیک

جراحی با لیپوماتیک

چربی های خارج شده در روش لیپوماتیک

در قسمت قبل توضیح داده شد که لوله کانولا به دلیل تخصصی بودن و مدرن بودن آسیبی به ماهیت بافت چربی وارد نکرده و لزا این چربیها کاملا سالم از بدن خارج میشود. در این صورت از این چربیها میتوانید برای تزریق در قستهای دیگر بدن مانند سینه – گونه – لب استفاده شود.

لیپوماتیک در مرکزهای معتبر

همانطور که در مطلب اشاره شده انجام عمل لیپوماتیک نیازمند دقت و تجربه زیاد پزشک بوده که این مسئله میتواند با کیفیت کار سرو کار داشته باشد چرا که اگر عدم تبحر پزشک منجر به مشکلاتی از جمله قرینه نبودن قسمت مورد نظر و یا اینکه جمع شدن پوست آن قسمت میشود. پس بهتر است قبل از اینکه تصمیم به لاعری با لیپوماتیک بگیرید، به گرسوجوی یک مرکز معتبر برای لیپوماتیک باشید.

خدمات لیپوماتیک در کلینیک نگین ایران نوین

کلینیک نگین ایران نوین یکی از معتبر ترین مراکز ایران میباشد که با ارائه خدمات زیبایی – لاغری – کاشت مو و کاشت ابرو ، توانسته خود را مطرح کند. در زمینه پیکرتراشی و تناسب اندام نیز بسیار حرفه ای بوده. شما میتوانید به صورت رایگان با این مرکز مشاوره کنید و اطلاعات کاملی را دریافت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم