مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

لیپوساکشن چربی های شکم چقدر موثر هستند

لیپوساکشن چربی های شکم چیست

لیپوساکشن چربی های شکم چقدر موثر هستند

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

تاثیر لیپوساکشن چربی های شکم

برای اینکه زیبا به نظر برسید راه های مختلفی وجود دارد بسیاری از افراد برای دستیابی به زیبایی سعی میکنند تا تغییرات زیادی را بر روی چهره ی خود اعمال کنند اما به هیچ وجه برای دستیابی به تناسب اندام تلاشی را به کار نمیگیرند.بهتر است بدانید زیبایی انسان تا حد  زیادی با توجه به تناسب اندام سنجیده میشود به همین دلیل بی توجهی به این موضوع باعث میشود تا اعتماد به نفستان کاهش پیدا کند و نسبت به خود احساس خوبی نداشته باشید.

نتیجه بهتر لاغری موضعی

خوشبختانه در صورتی که با ورزش و روش های این چنینی به نتیجه دلخواه خود نرسیده باشید روش هایی وجود دارد که میتواند شما را به هدف برساند. بسیاری از افراد فقط در نواحی خاصی از بدن خود مانند شکم دچار چاقی هستند این افراد میتوانند به راحتی با استفاده از لیپوساکشن چربی های شکم به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند.در ادامه به این روش می پردازیم.

لیپوساکشن چربی های شکم

لیپوساکشن چربی های شکم

لیپوساکشن چربی های شکم چقدر موثر است؟

لیپوساکشن چربی های شکم یکی از روش هایی است که میتوان با استفاده از ان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد و شاهد رفع چربی های شکم بود.البته باید توجه داشته باشید که اثر بخشی این روش برای افراد مختلف باید توسط پزشک تایید شود چون ممکن است شرایطی داشته باشید که از نظر پزشکی امکان استفاده از این روش وجود نداشته باشد.برای لیپوساکشن چربی های شکم باید وزن مناسبی داشته باشید و فقط به صورت موضعی دچار چاقی شده باشید علاوه بر این در صورتی که بیماری های خاص مبتلا باشید ممکن است از انجام این ورش منع شوید.

لیپوساکشن چربی های شکم چگونه انجام می شود؟

لیپوساکشن چربی های شکم ممکن است به روش های مختلفی انجام شود که انتخاب آن ها به دستور پزشک صورت میگیرد اما به صورت کلی در این روش ابتدا برش هایی در اطراف شکم ایجاد میشود و به وسیله ی این سوراخ ها لوله ای برای ساکشن چربی ها به درون بافت وارد میگردد و به دنبال آن چربی ها استخراج میشود.البته باید توجه داشته باشید در این روش از برش های بسیار کوچکی برای وارد کردن لوله استفاده میشود و نمیتوان این روش را نوعی جراحی خواند.

 

لیپوساکشن چربی های شکم چه فایده ای دارد؟

مهمترین فایده لیپوساکشن چربی های شکم این است که در این روش بدون این که از جراحی و بیهوشی استفاده شود میتوانید شاهد استخراج سریع چربی ها از بدن خود باشید علاوه بر این به علت اینکه در این روش آسیبی به چربی ها وارد نمیشود میتوان از چربی های استخراج شده برای برجسته سازی سایر قسمت های بدن استفاده نمود که همین باعث میشود در بسیاری از مواقع متخصصان این روش را برای بیماران خود انتخاب کنند.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم