مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی چیست

مزوتراپی بینی گوشتی چیست

مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی چیست

[تعداد: 2    میانگین: 3/5]

مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی

اگر تصور میکنید برای افزایش زیبایی بینی باید همیشه از روش های جراحی بینی استفاده کرد بهتر است بدانید کاملا در اشتباهید چون در بسیاری از مواقع افرادی که از روش های غیر تهاجمی استفاده میکنند هم شاهد رفع نواقص بینی خود خواهند بود. عمل بینی فقط در مواردی مناسب است که اشکالات ظاهری شدید در بینی وجود داشته باشد بنابراین نباید همیشه از آن استفاده کرد. مزوتراپی بینی گوشتی روشی است که قصد داریم در ادامه به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید تا با مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی آشنا شوید.

مزوتراپی بینی گوشتی

اگر به بررسی مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی بپردازید حتما در بسیاری از موارد به این نتیجه دست خواهید یافت که مزوتراپی جزء یکی از بهترین روش ها برای افزایش زیبایی بینی به شمار میرود. افرادی که از روش های جراحی استفاده میکنند مجبورند هزینه ی زیادی پرداخت کنند و علاوه بر این در برخی از موارد دچار عوارضی میشوند که به راحتی قابل جبران نیست.

اما با مزوتراپی بینی میتوان در مدت زمانی کوتاه و بدون عارضه به نتیجه رسید. در این روش برای رفع نواقص سطحی بینی از ویتامین ها، مواد معدنی و داروهای مختلفی که وجود دارد استفاده میشود. با این کار میتوان مشکلاتی مانند افتادگی نوک بینی را به راحتی درمان کرد. بهتر است بدانید رفع افتادگی نوک بینی در اکثر موارد تاثیر زیادی در افزایش زیبایی بینی خواهد داشت.

مزوتراپی بینی گوشتی

مزوتراپی بینی گوشتی

مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی چگونه است؟

قبل از اینکه از این روش استفاده کنید باید حتما مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی را بررسی نمایید. بهتر است بدانید مزوتراپی بینی به هیچ وجه برای رفع آسیب های شدید بینی مناسب نمی باشد به همین دلیل اگر به فکر کوچک کردن بینی خود هستید باید از جراحی استفاده کنید.

اما به طور کلی مزایای این روش را هم نمیتوان نادیده گرفت چون مزوتراپی بینی جزء ایمن ترین روش ها به شمار میرود و هزینه ی آن نسبت به جراحی بینی تا چند برابر کمتر است و دوران نقاهت در آن وجود ندارد.

کاندیدای مزوتراپی بینی

همانطور که در قسمت مزایا و عوارض مزوتراپی بینی گوشتی به آن اشاره کردیم این روش برای رفع نواقص سطحی بینی می باشد. افرادی که دچار انحراف نوک بینی، عدم تقارن نوک بینی، قوس خفیف بینی و پل بینی تو رفته هستند در اکثر موارد میتوانند با استفاده از روش های مزوتراپی به رفع آسیب های بینی خود بپردازند که برای اطمینان از این موضوع باید برای بررسی دقیق بینی به پزشک مراجعه کرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم