مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزوتراپی بینی چیست

مزوتراپی بینی چیست

مزوتراپی بینی چیست

[تعداد: 3    میانگین: 3/5]

مزوتراپی بینی

هنوز هم در میان عمل های زیبایی مختلفی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد عمل جراحی بینی یکی از پر متقاضی ترین روش ها میباشد که سالانه بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده میکنند اما بهتر است بدانید روش های دیگری هم امروزه وجود دارند که میتوان در بسیاری از مواقع به جای روش های تهاجمی از ان ها استفاده نمود. مزوتراپی بینی یکی از روش هایی است که میتوان حتی به جای جراحی بینی از آن استفاده نمود به همین دلیل در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

مزوتراپی بینی چیست

متاسفانه افراد کمی وجود دارند که با مزوتراپی بینی آشنا باشند به همین دلیل بسیاری از افراد برای رفع نواقص بسیار سطحی بینی به سراغ عمل های جراحی بینی میروند و با عوارض آن دست و پنجه نرم میکنند. همانطور که میدانید عمل بینی در بهترین حالت ممکن هم باعث به وجود آمدن عوارض سطحی میشود به همین بهتر است تا جایی که امکان دارد به جای آن از روش های غیر تهاجمی استفاده نمود.

مزوتراپی بینی روشی است که در آن متخصصان با تزریق داروهای ترکیبی و پر کننده به رفع نواقص بینی میپردازند. بهتر است بدانید با استفاده از این روش میتوان در بسیاری از مواقع افتادگی نوک بینی را اصلاح نمود و حتی عدم تقارن دو طرف بینی را هم رفع کرد. علاوه بر این بسیاری از افراد میتوانند با استفاده از روش های مزوتراپی انحراف بینی خود را نیز درمان کنند و به نتیجه ی دلخواه دست یابند.

مزوتراپی بینی

متقاضیان مزوتراپی بینی

همانطور که گفتیم با استفاده از مزوتراپی بینی میتوان بسیاری از نواقص بینی را درمان کرد اما باید این نکته را بدانید که برای رفع افتادگی شدید و قوز برجسته ی آن نمیتوان از این روش استفاده کرد. مزوتراپی بیشتر برای رفع نواقص سطحی به کار گرفته میشود به همین دلیل افرادی که به دنبال ایجاد تغییرات شدید در ظاهر بینی خود هستند باید روش های جراحی را امتحان کنند.

البته باید به این نکته هم بپردازیم که مزوتراپی بینی روشی موقت است به همین دلیل در صورتی که به دنبال نتایج دائمی هستید این روش برایتان مناسب نخواهد بود.

مزایای مزوتراپی بینی

مزوتراپی بینی برای افرادی که دچار نواقص سطحی در بینی هستند قطعا بسیار مناسب خواهد  بود چون با این روش میتوان بدون بیهوشی و عوارض مختلف به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کرد. علاوه بر این در این روش دوران نقاهت وجود ندارد و هزینه ی آن نیز نیست به جراحی زیبایی بینی بسیار کمتر است.

منبع: کلینیک تخصصی جراحی زیبایی صورت نگین ایران نوین

 

پزشک متخصص کاشت مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم