مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزوتراپی زیر چشم چیست

مزوتراپی زیر چشم چیست

مزوتراپی زیر چشم چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چشم ها معمولا بیشترین تاثیر را بر روی زیبایی دارند به طوری که معمولا در ملاقات ها قبل از هر چیز به چشم ها توجه میشود بنابراین توجه به زیبایی آن اهمیت زیادی دارد. برای افزایش زیبایی چشم قطعا نمیتوان رنگ آن را تغییر داد اما میتوان با استفاده از روش هایی بسیار ساده زیبایی چشم را تا چند برابر بیشتر کرد. مزوتراپی زیر چشم از روش هایی است که میتوان با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه زیبایی چشم ها را تا چند برابر بیشتر کرد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به معرفی آن بپردازیم.

 

مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی زیر چشم جایگزین بسیار مناسبی برای بسیاری از عمل های زیبایی صورت خواهد بود به همین دلیل در سالهای اخیر متقاضیان آن افزایش قابل توجهی پیدا کرده اند. بهتر است بدانید با استفاده از این روش میتوان چین و چروک چشم ها را در مدت زمانی کوتاه از بین برد. علاوه بر این افرادی که از گودی زیر چشم رنج میبرند نیز میتوانند با روش های مزوتراپی به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

بهتر است بدانید حتی برای رفع تیرگی اطراف چشم هم میتوان از مزوتراپی استفاده کرد. مزوتراپی زیر چشم جزء روش های ایمن به شمار میرود چون در این روش خبری از جراحی، بیهوشی و بخیه نخواهد بود. متخصصان با استفاده از یک سوزن نازک به تزریق ویتامین ها، داروها و عناصر مختلف میپردازند تا بدین طریق مواد تغذیه ای به صورت مستقیم در اختیار لایه های مختلف پوست قرار گیرد.

 

مزوتراپی زیر چشم

اثرات مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی زیر چشم برای همه ی افراد نتایج یکسان به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل برای اطمینان از اثر بخشی آن بهتر است با پزشک خود مشورت کنید. بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که از این روش استفاده میکنند به نتیجه ی دلخواه میرسند اما سن بیمار، شدت مشکلات پوستی و موارد این چنینی تاثیر زیادی در نتایج مزوتراپی خواهند داشت.

البته از مزوتراپی میتوان در کنار روش های درمانی دیگر هم استفاده کرد تا شاهد رفع سریع چین و چروک، تیرگی و افتادگی اطراف چشم بود.

 

عوارض مزوتراپی زیر چشم

مزوتراپی زیر چشم جزء روش های غیر تهاجمی و کم خطر به شمار میرود اما در برخی از موارد ممکن است افرادی که از آن استفاده میکنند شاهد درد، تهوع، خونریزی، خارش، کبودی و حتی عفونت باشند که برای جلوگیری از آن باید حتما به بهترین متخصصان مراجعه کرد و به هیچ وجه این کار را با پزشک غیر متخصص نسپرد.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم