مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

مزوتراپی غبغب چیست

مزوتراپی غبغب چیست

مزوتراپی غبغب چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

با افزایش سن معمولا زیبایی انسان تا حد زیادی کاهش پیدا میکند به همین دلیل باید با استفاده از راهکارهایی موثر به جلوگیری از این مشکل پرداخت تا فرد بتواند سلامت روحی بهتری داشته باشد. خوشبختانه امروزه روش های زیادی برای افزایش زیبایی به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان بدون جراحی به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کرد. مزوتراپی غبغب از روش هایی است که تاثیر زیادی در زیبایی دارد و جزء روش های غیر تهاجمی است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم آن را معرفی کنیم.

 

مزوتراپی غبغب

همانطور که میدانید افتادگی غبغب تاثیر بدی بر روی زیبایی میگذارد به همین دلیل درمان آن اهمیت زیادی دارد. افتادگی غبغب معمولا با افزایش سن به وجود می آید اما در بسیاری از مواقع افرادی که از نظر ژنتیکی مستعد آن هستند هم در سنین جوانی آن را تجربه میکنند که این باعث کاهش شدید اعتماد به نفس شان میشود اما خوشبختانه در اکثر موارد میتوان با مزوتراپی غبغب آن را کاملا برطرف کرد.

مزوتراپی غبغب به علت اینکه جزء روش های غیر تهاجمی به شمار میرود عوارض خاصی به دنبال نخواهد داشت. در این روش متخصصان با تزریق انواع ویتامین ها و داروها به جوانسازی ناحیه ی مورد نظر کمک میکنند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که برای رفع افتادگی شدید غبغب ممکن است در برخی موارد مزوتراپی مناسب نباشد به همین دلیل باید به فکر روش های دیگر مانند لیفت گردن بود.

مزوتراپی غبغب

مزایای مزوتراپی غبغب

مزوتراپی غبغب نسبت به روش های جراحی قطعا مزایای فوق العاده ای خواهد داشت. با استفاده از این روش میتوان با کمترین هزینه ی ممکن به جوانسازی پرداخت. افرادی که از مزوتراپی استفاده میکنند در اکثر موارد عارضه ی خطرناکی مشاهده نخواهند کرد و درصد زیادی از آن ها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا میکنند.

مزوتراپی غبغب برای افرادی که به دلیل بیماری های مختلف نمیتوانند از روش های جراحی استفاده کنند یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. در این روش از جراحی و بیهوشی استفاده نمی شود.

 

نکات مهم در مورد مزوتراپی غبغب

افرادی که از مزوتراپی غبغب  استفاده میکنند بهتر است به رژیم غذایی خود بیشتر توجه داشته باشند و تا مدتی از مصرف سیگار، قلیان و الکل بپرهیزند تا زودتر شاهد نتایج دلخواه باشند. علاوه بر این پیشنهاد میشود بعد از مزوتراپی حداقل ۶ لیوان آب بنوشید تا سوختن چربی ها سریع تر انجام شود و زودتر شاهد رفع افتادگی غبغب باشید.

منبع: کلینیک تخصصی جوانسازی پوست نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم