مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

معرفی راه های لاغری سریع

روش لاغری سریع

معرفی راه های لاغری سریع

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

چاقی و تجمع چربی اضافه عموما در نواحی شکم ، پهلو ، ران و بازوها دیده می شود و پوشیدن بسیاری از لباس ها را برای فرد مشکل ساز خواهد کرد لذا افراد بسیاری به منظور لاغری و تناسب اندام به لاغری موضعی در این نواحی نیاز دارند ، در همین راستا در این مقاله، راه های لاغری سریع معرفی شده است .

راه های لاغری سریع

به کمک روش های کم تهاجمی لپیوساکشن ( خرد کردن و مکش چربی توسط لوله ی مخصوصی به نام کانولا ) ، لیپوماتیک ( استفاده از لرزش و ارتعاش جهت خرد کردن چربی ) ، کرایو لیپولیز ( سرمادهی شدید جهت  حذف چربی ها ) ، لیپولیزر ( لیزر تراپی چربی ها ) ، آبدومینوپلاستی ( برداشت چربی و پوست اضافه توسط جراحی ) و … می توان به شکلی موثر و در کوتاه ترین زمان ممکن تحت بیحسی موضعی، به لاغری راحت و سریع دست یافت .

راه های لاغری سریع دیگر دردسر رژیم های سخت و طولانی مدت، دلسردی و عدم نتیجه گیری  فرد را نخواهند داشت .

لاغری سریع

حفظ نتایج روش های لاغری سریع

اگر چه پس تز لاغری موضعی ، دیگر چربی های انباشته شده به شکل قبل بازنخواهند گشت اما به منظور حفظ نتایج حاصل از راه های لاغری سریع ، باید فرد رژیم غذایی مناسب و کم کالری خود را برای همیشه رعایت کند و فعالیت های ورزشی نظیر؛ پیاده روی و شنا در برنامه ی روزانه خود، حداقل به میزان نیم ساعت قرار دهد ، تا بدین ترتیب مجددا شاهد بازگشت چربی های اضافه نباشد .

اثرات راه های لاغری سریع

هنگامی که فرد به کمک راه های لاغری سریع به از بین بردن چربی های تجمعی نواحی مختلف بدن اقدام می کند، ضمن پیکرتراشی و ایجاد تناسب اندام دلخواه ، حس اعتماد به نفس و مثبت اندیشی فرد  افزایش خواهد یافت و فرد در زندگی شخصی و اجتماعی موفق تر عمل خواهد کرد، زیرا زیبایی و برخورداری از اندامی متناسب و زیبا در روابط افراد بسیار موثر خواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی پیکرتراشی و تناسب اندام نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم