مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

انواع مکمل برای تقویت ریش و سبیل

مکملها و قرص تقویت موی صورت

انواع مکمل برای تقویت ریش و سبیل

[تعداد: 48    میانگین: 2.7/5]

انواع مکمل برای تقویت ریش و سبیل

همانطور که می دانید امروزه داشتن ریش و سبیل پر پشت یکی از نشانه های جذابیت است و مردان در تلاش هستند تا با تقویت کردن موی صورت خود به آن برسند از همین رو به دنبال یافتن سریع ترین و بهترین راه های رسیدن به خواسته خود می باشند.اما واقعا کدام یک از این روش ها مفید و موثر است.

آیا استفاده از انواع مکمل و قرص تقویت موی صورت برای تقویت ریش و سبیل موثر است؟ سوال های زیادی در رابطه با استفاده از انواع مکمل و قرص تقویت موی صورت برای تقویت ریش و سبیل مطرح می شود ولی برای یافتن جواب این پرسش ها و یافتن بهترین ها باید زمان زیادی سپری کرد از همین رو ما سعی کردیم در این مقاله به این مسئله بپردازیم.

قرص تقویت موی صورت

قرص تقویت موی صورت

انواع مکمل و قرص تقویت موی صورت برای تقویت ریش و سبیل

همانطور که میدانید قرص ها و مکمل های زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای تقویت موی صورت استفاده کرد که یکی از آنها استفاده از قرص اکوفن می باشد. در واقع امروزه قرص اکوفن یکی از بهترین قرص های تقویت موی صورت می باشد که بدون هیچگونه عوارضی افراد را به نتیجه دلخواه خود می رساند. در واقع قرص اکوفن همانند سایر محلول و قرص های تقویت موی صورت باعث تحریک و رشد موی صورت شده و به تقویت فولیکول مو و رشد سریع مو کمک می کند.

از همین رو پزشکان و متخصصان پوست مو زیبایی قرص اکوفن را یکی از موثرترین قرص های درمان ریزش مو و تحریک رشد مو می دانند و برای اغلب بیماران خود تجویز می کنند.

قرص اکوفن

قرص اکوفن یکی از قرص های تقویت موی صورت می باشد که به جذب آهن نیز کمک بسیاری می کند که در نهایت به مقاومت مو و ریشه مو نیز منجر می شود. شاید بهتر است بدانید که قرص اکوفن سرشار از پروتئین و مواد معدنی مورد نیاز مو و همچنین سایر ویتامین های گروه B را نیز دارا می باشد و به همین دلیل است که وقتی صحبت از استفاده از انواع مکمل و قرص تقویت موی صورت برای تقویت ریش و سبیل پیش می آید اولین تجویزی که پزشکان انجام می دهند مصرف قرص اکوفن می باشد.

همچنین لازم است بدانید که این قرص با داشتن کاربردهای بسیار فراوانش علاوه بر موجود بودنش به صورت قرص، به صورت شامپو نیز موجود بوده و افراد می توانند با توجه به نیاز خود از آن استفاده کنند.

منبع: کلینیک تخصصی تقویت مو و ابرو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم