مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پزشک کاشت مو

پزشک کاشت مو

پزشک کاشت مو

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پزشک کاشت مو

شاید یکی از اولین و ابتدایی ترین اقداماتی که لازم است تا فرد برای عمل کاشت مو اقدام نماید یافتن پزشک کاشت مو و یک کلینیک کاشت مو معتبر و شناخته شده باشد. در واقع این امر بدین دلیل صورت می گیرد که فرد بتواند با حاذق ترین پزشک متخصص کاشت مو در ارتباط باشد و از جلسات مشاوره او بهره مند گردد. تنها یک متخصص ماهر و توانا می تواند مناسب ترین متد کاشت مو را برای فردی که با کمبود و ریزش مو مواجه شده است انتخاب نماید و او را در یک مسیر درست راهنمایی کند.

با پیشرفت هایی که در زمینه علم پزشکی و حوزه عمل های زیبایی پوست و مو صورت گرفته است امکان پیاده سازی بهترین متد ها در کاشت و پیوند مو بوجود آمده است. دستگاه های مدرن و نوع مهارت و تجربه ای که یک پزشک در استفاده از آن دارد تاثیر بسزایی در نتیجه گیری فرد خواهد داشت.

پزشک کاشت مو

بهترین عمل کاشت مو با یک مشاوره عالی اتفاق می افتد

خانم و آقایان که ریزش مو در آن ها مشهود است سعی می کنند تا با مراجعه به مراکز زیبایی قابل اطمینان با یک متخصص کاشت مو که توانمند و متبحر است، مشورت های لازم را انجام دهند. پزشک کاشت مو مهم ترین کاری که انجام خواهد داد معاینه و بررسی نوع ریزش و اینکه فرد در چه مرحله ای از طاسی قرار دارد، است. سپس با مذاکره ای که بین بیمار و پزشک انجام می گیرد، تصمیم در مورد میزان کاشت مو و نواحی مورد نیاز برای انتقال گرافت های مو صورت خواهد گرفت.

پزشک کاشت مو  چه روش کاشت را برای بیمار انتخاب میکند

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره شد باید بین بیمار و پزشک کاشت مو یک مذاکره به وجود بیایید تا تصمیم گرفته شود. اما لازم به ذکر است بیمار شاید تعداد تار موهای که مد نظر دارد و یا نوع و روش کاشت موی که مد نظر دارد را از پزشک بخواهد اما تصمیم نهایی با متخصص بوده چرا که شاید روشی که بیمار در نظر دارد مناسب شرایط و وضع فرد نباشد. در نهایت با معاینه فرد بیمار و همچنین سالم بود تعداد تار موهای فرد است که پزشک کاشت مو روش مورد انتخاب بیمار را بررسی میکند و برای انجام آن اقدام میکند.

بهره مندی از بهترین روش کاشت مو و پیوند موی طبیعی تنها از طریق برقراری ارتباط با متخصصین در این حوزه امکان پذیر است. یک پزشک کاشت مو جنبه های مختلفی رادر رابطه با بیمار در نظر می گیرد تا بتواند یک راه حل مناسب و کارا را به او معرفی نماید. بنابراین شما این فرصت طلایی را در اختیار خواهید داشت تا برای اینکه از عالی ترین روش های درمانی استفاده کنید به مطب ماهر ترین پزشکان در کشور مراجعه نمایید.

تخصص پزشک کاشت مو

اگر پزشک کاشت مو را انتخاب میکنید حتما باید کیفیت کار نهایی برایتان با اهمیت باشد. لزا برا ی انتخاب پزشک باید به این نکته توجه داشته باشید که باید حتما تخصص ایشان در زمینه جراحی پلاستیک باشد و یا اینکه متخصص پوست و مو باشد چرا که این پزشکان جنس فولیکول مو و نحوه درست برخورد با این عنصر حیاطی مو را به درستی میشناسد.

پزشک کاشت مو (جراح پلاستیک)

اگر پزشک کاشت مو یک جراح پلاستیک باشد به طبع بهترین نتیجه کاشت را خواهید داشت. چرا که این پزشکان هم با جنس پوست سر آشنایی کامل دارند هم به دلیل زیبای کار آنها با دقت بیشتری انجام میشود. همچنین به دلیل جراح بودن به راحتی میتوانند اسکارهای بدون مشکلی روی پوست سر شما به جای بگذارند که بعدا بتوان آنها را درمان کرد.

لازم به ذکر است کلینیکهای کاشت موی غیر واقعی برای جلب مشتری از پایین ترین قیمتها استفاده میکند و در عوض پزشک کاشت موی آنها نیز بدون شک یک پزشک عمومی و یا ارو لوژی میباشد. که در این عمل احتمال مشکل بسیار زیاد است.

پزشک کاشت مو (متخصص پوست و  مو)

همانطور که در پاراگراف قبل اشاره شد پزشک کاشت مو باید دارای یکی از دو تخصص، جراح پلاستیک و یا پزشک پوست و مو باشد. پزشک متخصص پوست و مو چون با ماهیت و جنس مو و جنس پوست سر آشنایی کامل دارد و میداند که برای انجام عمل کاشت مو باید از چه قسمت از پوست مو استفاده شود یا اینکه برای درمان آن از چه روشی استفاده شود. در هر صورت پزشک کاشت مو باید داری تخصص لازم برای یک کاشت موی موفق باشد.

مهارت پزشک کاشت مو

همانطور که در مطالب قبلی اشاره شد باید پزشک کاشت مو دارای تخصص های ویژه باشد، اما این تنها مورد کافی برای شایستگی و توانایی آن پزشک محسوب نمیشود چرا که باید از مهارت خاصی برخوردار باشد تا بتواند با ظرافت و هوشیاری اسکاری افقی بر سر فرد بیمار بر جای بگذارد که بعد های برای بیمار مشکل ساز نباشد. همچنین تشخیص اینکه چه قسمت از سر دارایی موهای سالمی برای اهدا کردن دارد نیز از مهارتهای یک پزشک کاشت موی توانمند است

دقت

دقت پزشک کاشت مو

از توانمندیهای پزشک کاشت مو صحبت شد و این میتواندی یک بخش مهم در انتخاب متخصص مورد نظر باشد. اما دقت در کاشت مو برای یک دکتر بسیار با اهمیت میباشد. چرا که برداشتن فولیکولهای موی سر فرد بیمار به یک دقت مضاعق نیازمند است تا به آنها آسیبی زده نشود. و همچنین در زمان تزریق این فولیکولها باید دقت لازم برای گذاشتن آنها را داشته باشد. همه این دقت به تجربه و تخصص پزشک مربوط میشود.

آیا شما هم طرفدار جدیدترین متد های کاشت مو هستید؟

تکنینک بکار گرفته شده برای عمل کاشت مو توسط پزشک متخصص کاشت مو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای مثال امروزه دیگر استفاده از متد هایی که با برجای گذاشتن اسکار و جای زخم همراه هستند، متدوال نیست و بیشتر مراجعه کنندگان شیوه هایی با کمترین عوارض را خواهان می باشند. روش هایی بسیار دقیق که بدون بیهوشی و اسکار و درد همراه هستند بهترین و مطلوب ترین راه های درمانی از نظر بیماران می باشند که با استقبال زیادی مواجه شده اند. افراد در کلینیک های زیبایی تخصصی پوست و مو می توانند اجرای چنین روش هایی را شاهد باشند و از مزایای آن ها بهره مند گردند.

دستمزد پزشک کاشت مو

در کاشت مو چند گزینه بسیار مهم وجود دارد که اگر به آنها دقت شود بدون شک بهترین نتیجه را از عمل کاشت مو دریافت خواهند کرد. یکی از این گزینه ها پزشک کاشت مو میباشد. انتخاب این درست این گزینه در این پرسه بدون شک هدف شما را تامین میکند. چرا که اگر یک پزشک خوب و متبحر انتخاب شود عمل خوبی هم خواهید داشت. اما دستمزد پزشک کاشت مو بسته به نوع کاشت و تعداد تار موهای کاشته شده و اینکه بسته به توانایهای پزشک متفاوت میباشد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

سوالات متداول مراجعین:

  • آیا پزشک کاشت مو باید جراح باشد؟ بله پزشک کاشت مو باید یا جراح پلاستیک باشد و یا پزشک متخصص پوست و مو چرا که باید نوع پوست سر و نوع گراف  را تشخیص دهد تا بتواند کاشت موی موفقیت آمیزی را انجام دهد.
  • آیا دست مزد پزشک کاشت مو جدا از هزینه عمل میباشد؟ خیر در کلینیک کاشت موی نگین ایران نوین هزینه پزشک و هزینه عمل یکی است و هزینه دست مزد جدا برای متخصص در نظر گرفته نمیشود.
  • آیا پزشک کاشت مو برای مراجعین خانم ، دکتر زن میباشد؟ ما در نگین ایران نوین برای راحتی و آسایش افراد با در نظر گرفتن یک سری شرایط هم پزشک زن داریم هم پزشک مرد که همه این متخصصین دارای تجربه و مدارک عالی بوده. پس شما با مراجعه به کلینیک و مشاوره میتوانید انتخاب کنید پزشک مورد نظر شما خانم باشد یا آقا .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم