مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند موی ابرو در بانوان و آقایان

پیوند مو ابرو

پیوند موی ابرو در بانوان و آقایان

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

برای داشتن چهره ای زیبا باید همه ی اجزای صورت با یکدیگر تناسب داشته باشند و در عین حال اجزا صورت به تنهایی زیبا باشند به همین دلیل همیشه باید به زیبایی تک تک اجزای صورت توجه داشت و در صورتی که نقصی برای آن به وجود می آید به درمان آن پرداخت چون در غیر اینصورت از زیبایی چهره کاسته می شود و همین موضوع می تواند مشکلات مختلفی را به دنبال داشته باشد که برطرف کردن آنها به راحتی ممکن نباشد. بسیاری از افراد مخصوصا خانم ها زمانی که با کاهش زیبایی روبرو می شوند تا حد زیادی روحیه شان تضعیف می شود و کیفیت زندگیشان کاهش میابد به همین دلیل باید همیشه به زیبایی خود توجه زیادی را داشته باشید. ابروها یکی از قسمت های صورت هستند که ریزش آن می تواند تاثیر بدی را در چهره داشته باشد اما خوشبختانه با پیوند موی ابرو در بانوان و اقایان مشکل حل خواهد شد.

پیوند موی ابرو

چه زمانی باید به پیوند موی ابرو فکر کرد ؟

بسیاری از افراد سعی می کنند تا کم پشتی ابروی خود را با داروهای گیاهی درمان کنند و تصور می کنند این روش اولین و اخرین روشی خواهد بود که می توانند از آن بهره بگیرند اما بهتر است بدانید علاوه بر این روش پیوند موی ابرو نیز می تواند نتایج قابل توجهی را به دنبال داشته باشد این روش زمانی می تواند نتیجه بخش باشد که به مدت یکسال قسمتی از ابرویتان دچار ریزش شده باشد و رشد نکرده باشد و یا به علت بخیه و شکستگی قسمتی از ابرویتان دچار ریزش مو شده باشد. علاوه بر این افرادی که دچار کم پشتی موها در قسمت ابرو شده اند می توانند به راحتی از این روش استفاده کنند و به درمان مشکلشان بپردازند.

 

پیوند موی ابرو چگونه انجام میشود ؟

در پیوند موی ابرو با توجه به شرایط بیمار میتواند از ترفند های مختلفی استفاده شود اما روش کلی آن به این صورت است که برش های ریزی در ناحیه ی ابرو ایجاد می شود و با استفاده از آن موهایی که از سایر قسمت های بدن استخراج شده اند در این قسمت ها پیوند زده می شود. برای این که موهای کاشته شده طبیعی به نظر برسند جهت کاشت مو اهمیت بسیار زیادی دارد به همین دلیل توجه زیادی به این موضوع می شود علاوه بر این تراکم و پراکندگی موها نیز نقش زیادی را در طبیعی به نظر رسیدن موها دارند به همین دلیل متخصصان به آن توجه خواهند داشت تا ظاهر ابروها کاملا طبیعی باشد و زیبایی فرد را افزایش دهد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم