مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مو از فردی دیگر امکان پذیر است؟

پیوند مو

پیوند مو از فردی دیگر امکان پذیر است؟

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

امروزه به علت این که بسیاری از افراد به دنبال روشی میگردند که بتوانند با استفاده از آن به درمان ریزش موی خود بپردازند تبلیغات زیادی برای روش های مختلف انجام میشود که متاسفانه بسیاری از آن ها توسط مراکز غیر مجاز انجام میشود و استفاده از این روش ها باعث میشود تا مشکلات زیادی برای بیماران به وجود آید. بسیاری از بیماران به علت این که با این روش ها آشنایی ندارند تصمیم میگیرند از این روش ها بهره بگیرند. به علت این که کلینیک های غیر مجاز شرایط ویژه ای برای استفاده از خدمات خود ارائه میدهند بسیاری از افراد به استفاده از روش هایی که در کلینیک ها وجود دارد علاقمند میشوند و تصمیم میگیرند از این روش ها برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. پیوند مو از فردی دیگر از روش هایی است که در میان تبلیغاتی که انجام میشود مشاهده میشود و قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم.

پیوند مو از فردی دیگر

پیوند مو از فردی دیگر امکان پذیر است؟

بسیاری از افراد به علت عدم بانک موی کافی نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند به همین دلیل این سوال برایشان پیش خواهد آمد که پیوند مو از فردی دیگر امکان پذیر است؟ به همین دلیل در این بخش تصمیم گرفته ایم به این سوال پاسخ دهیم. بهتر است بدانید پیوند مو از فردی دیگر به هیچ وجه امکان پذیر نیست و افرادی که از این روش استفاده کنند به عوارض مختلفی دچار خواهند شد که به راحتی قابل درمان نخواهد بود. برای کاشت مو فقط میتوان از موهای خود فرد استفاده کرد و حتی استفاده از موهای مصنوعی برای کاشت دائم امکان پذیر نیست.

 

چرا پیوند مو از فردی دیگر امکان پذیر نیست؟

علت این که نمیتوان پیوند مو از فردی دیگر را انجام داد این است که بدن فولیکول هایی که بدین طریق پیوند زده میشود را پس میزند و این کار با به وجود آمدن عوارض مختلف مشاهده میشود. در واقع در این مواقع بدن به مبارزه با موهایی که کاشته شده میپردازد به همین دلیل این کار به هیچ وجه امکان پذیر نیست. البته برای کاشت موی سر میتوان از سایر نقاط بدن خود بیمار فولیکول ها را استخراج کرد  واین کار هیچ مشکلی نخواهد داشت.

 

عوارض پیوند مو از فردی دیگر چیست؟

پیوند مو از فردی دیگر میتواند عوارض خطرناکی به دنبال داشته باشد و تقریبا همه ی افراد بعد از استفاده از این روش شاهد آن خواهند بود. خطرناک ترین عارضه ای که به وجود می آید عفونت های شدید در قسمت سر خواهد بود به طوری که ممکن است باعث ریزش موهای قبلی شود. علاوه بر این به علت التهابات شدیدی که به وجود می آِید باید سریعا به پزشک مراجعه کرد.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم