مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

پیوند مو مصنوعی چیست

پیوند موی مصنوعی

پیوند مو مصنوعی چیست

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پیوند مو یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است که در سالهای اخیر متقاضیان زیادی پیدا کرده است و بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش تراکم مو و رفع کچلی و طاسی سر از آن استفاده کنند چون این روش تنها روشی است که با استفاده از آن میتوان به صورت دائمی شاهد رشد موهای جدید بود اما متاسفانه افراد زیادی وجود دارند که به دلیل شرایط خاص خود نمیتوانند از روش های پیوند موی طبیعی استفاده کنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به معرفی پیوند مو مصنوعی  بپردازیم.

پیوند مو مصنوعی

پیوند مو مصنوعی

از میان روش های مختلفی که برای درمان ریزش موی ارثی و انواع ریزش موها وجود دارد پیوند مو مصنوعی از جمله روش هایی به شمار میرود که با استفاده از آن میتوان هر نوع ریزش مو را درمان کرد. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند میتوانند تا مدت ها شاهد موهایی با ظاهر کاملا طبیعی باشند. بهتر است بدانید در این نوع کاشت مو خبری از جراحی نیست به همین دلیل کاملا ایمن است.

پیوند مو مصنوعی برای همه ی افراد روشی مناسب خواهد بود چون میتوان با استفاده از آن در مدت زمانی بسیار کوتاه به نتایج دلخواه دست پیدا کرد. به علت اینکه در این روش موها با استفاده از کراتین و روش های غیر تهاجمی پیوند زده میشوند حتی افرادی که دچار بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی شده اند نیز میتوانند برای رشد موهای خود از این روش استفاده کنند.

 

مراحل پیوند مو مصنوعی

همانطور که گفتیم برای پیوند مو مصنوعی از کراتینه های طبیعی استفاده میشود به همین دلیل این روش تا حد زیادی با پیوند موی طبیعی تفاوت دارد.

برای پیوند مو مصنوعی نیاز به بی هوشی یا بی حسی موضعی نیست. در این روش متخصصان در مرحله ی اول به شبیه سازی موهای مصنوعی میپردازند تا بتوانند ظاهری طبیعی برای فرد به وجود آورند. بعد از آن موها با استفاده از چسب های مخصوص، کراتین یا سایر روش ها بر روی پروتز و پوست سر پیوند زده میشود.

 

شرایط پیوند مو مصنوعی

در ابتدای این مطلب هم به این موضوع اشاره کردیم که برای پیوند مو مصنوعی به شرایط خاصی نیاز نیست. یعنی همه ی افراد حتی افرادی که از شیمی درمانی استفاده میکنند هم میتوان از آن استفاده کنند. البته پیوند موی غیر طبیعی برای افرادی که قصد دارند به صورت دائمی ریزش موی خود را درمان کنند قطعا مناسب نخواهد بود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم