مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو به روش pbs چیست

کاشت ابرو pbs

کاشت ابرو به روش pbs چیست

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

ظاهر ابروها نه تنها در زیبایی خانم ها تاثیر زیادی دارد بلکه در افزایش زیبایی آقایان هم نقش به سزایی ایفا میکند به همین دلیل افرادی که ابروهای کم پشت یا ناقص دارند باید برای افزایش زیبایی ابروهای خود از روش های مناسب مانند کاشت ابرو استفاده کنند. البته روش های زیادی برای افزایش زیبایی ابروها وجود دارد اما استفاده از آن ها نتایج دائمی و بلند مدت به دنبال نخواهد داشت و حتی باعث عوارض مختلف میشود. در ادامه به کاشت ابرو به روش pbs تا بیشتر با آن آشنا شوید.

کاشت ابرو به روش pbs

کاشت ابرو به روش pbs

در سالهای اخیر روش های زیادی برای کاشت مو و ابرو به وجود آمده است به طوری که تشخیص آن ها از یکدیگر کار کاملا تخصصی خواهد بود به همین دلیل باید انتخاب بهترین روش کاشت را با متخصصان زیبایی سپرد اما بهتر است بدانید در همه ی روش های کاشت ابرو هدف انتقال فولیکول های سالم از قسمت های مختلف بدن و نواحی پشت سر به ابرو است و فقط روش اینکار کمی تفاوت دارد.

در کاشت ابرو به روش pbs هم متخصصان با استفاده از روش های خاصی که وجود دارد فولیکول های سالم را از نقاط پشت سر، اطراف گوش و یا سایر نقاط بدن استخراج میکنند و در انتها با استفاده از پانچ آن ها را در ابرو پیوند میزنند. این کار با توجه به جهت رویش ابرو و خط رویش طبیعی آن انجام میشود به همین دلیل ظاهری کاملا طبیعی برای فرد به وجود می آید و رضایت بخش خواهد بود.

 

کاندیدای کاشت ابرو به روش pbs

کاشت ابرو به روش pbsبرای تمام افرادی که به دلایل وارد شدن آسیب ها و جراحات مختلف به ابرو دچار ریزش ابرو شده اند مناسب میباشد. علاوه بر این در صورتی که ابروها به صورت ارثی کم پشت باشند نیز میتوان برای افزایش تراکم آن ها از این روش استفاده کرد.

بهتر است بدانید کاشت ابرو به روش pbs حتی در سنین بالا هم برای بیماران مناسب خواهد بود اما برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود دارد که مهمترین آن داشتن سلامت عمومی و عدم ابتلا به بیماری هایی مانند آلوپسی است.

 

عوارض کاشت کاشت ابرو به روش pbs

کاشت ابرو به روش pbs در صورتی که در کلینیک های معتبر و مجهز انجام شود در اکثر موارد عوارضی به دنبال نخواهد داشت اما به طور کلی ممکن است برخی از افراد شاهد عوارضی مانند عفونت، خونریزی، برجای ماندن جای زخم، اشکالات ظاهری ابرو، التهاب، تورم و … باشند که احتمال آن نیز بسیار کم است.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم