مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت ابرو پهن چگونه می باشد

کاشت ابروی پهن

کاشت ابرو پهن چگونه می باشد

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

در گذشته بسیاری از افراد برای افزایش زیبایی ابروهای خود از روش هایی مانند تاتو استفاده میکردند. این روش ها به دلیل معایب و عوارضی که به دنبال داشت به مرور زمان محبوبیت خود را از دست داده است و در حال حاضر درصد زیادی از مردم برای افزایش تراکم ابروها به سراغ روش های کاشت ابرو میروند تا شاهد نتایج بلند مدت باشند. افرادی که از نازکی ابروهایشان شکایت دارند هم میتوانند با استفاده از روش های کاشت ابرو پهنای ابروهای خود را افزایش دهند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به کاشت ابرو پهن بپردازیم.

 

کاشت ابرو پهن

کاشت ابرو پهن

همانطور که اشاره کردیم در حال حاضر کاشت ابرو به یکی از محبوبیت ترین روش ها برای افزایش زیبایی ابروها تبدیل شده است. این روش برای افرادی که ابروهایشان دچار ریزش شده یکی از بهترین گزینه ها می باشد اما بهتر است بدانید برای افزایش پهنای ابرو هم میتوان از روش های کاشت ابرو استفاده کرد. کاشت ابرو پهن باعث میشود تا در مدت زمانی کوتاه ضخامت ابرو تا حدی که مورد نیاز است افزایش یابد.

به دلیل اینکه ضخامت کم ابرو در چهره ی بسیاری از افراد تاثیر منفی میگذارد، استفاده از روش های کاشت ابرو پهن یکی از بهترین گزینه ها برای افزایش زیبایی چهره خواهد بود. افرادی که از این روش استفاده میکنند بر خلاف روش هایی مانند تاتو شاهد نتایج دائمی خواهند بود به طوری که در اکثر موارد ابروهای کاشته شده تا بعد از دوران میانسالی هم دچار ریزش نخواهند شد و به خوبی رشد خواهند داشت.

 

مراحل کاشت ابرو پهن

مراحل کاشت ابرو پهن دقیقا مانند سایر روش های کاشت ابرو می باشد و تفاوتی بین آن ها وجود ندارد به این صورت که در ابتدا گرافت های مناسب از نواحی مختلف بدن که عمدتا قسمت پشت سر و اطراف گوش است استخراج میشود و بعد از جدا سازی پیازهای مو، متخصصان آن را با روش هایی که وجود دارد در زیر و بالای ابروها پیوند میزنند.

بهتر است بدانید کاشت ابرو عملی سرپایی است و در ان از بیهوشی استفاده نمی شود به همین دلیل بسیاری از افراد میتوانند برای افزایش زیبایی خود از آن استفاده کنند.

 

مزایای کاشت ابرو پهن

یکی از مهمترین مزایای کاشت ابرو پهن این است که با استفاده از ان میتوان تناسب اجزای صورت را تا حد زیادی افزایش داد. این روش در اکثر موارد عوارض خطرناکی برجای نمیگذارد به همین دلیل میتوان به خیال راحت از مزایای فوق العاده ی آن بهره برد. البته تمام مزایای این روش در صورتی خواهد بود که برای انجام آن به مراکز معتبر مراجعه شود.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت ابرو نگین ایران نوین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم