مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو چگونه انجام می شود

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو چگونه انجام می شود

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

کاشت مو یکی از موثرترین روش ها در درمان ریزش مو است که در بسیاری از مواقع به عنوان بهترین و تنها روش موثر برای درمان طاسی و کم پشتی سر از آن یاد میشود اما در برخی از موارد نیز به علت شرایطی که بیمار دارد نمیتوان از همه ی روش های کاشت مو استفاده نمود اما خوشبختانه روش هایی مانند کاشت مو بدون نیاز به بانک مو نیز وجود دارند که برای برخی از بیماران که امکان کاشت موی طبیعی را ندارند استفاده میشود.این روش برای افرادی به کار گرفته میوشد که بانک مو برای پیوند موها ندارند و در بدنشان موهای کافی برای انتقال به قسمت کم پشت وجود ندارد.البته در برخی از بیماری ها که در آن تمام موهای بدن نیز شروع به ریزش میکند کاشت مو بدون نیاز به بانک مو میتواند روشی مناسب برای درمان کچلی باشد و در کمترین زمان ممکن بیمار را به ظاهر قابل قبولی برساند.

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

برای کاشت مو از روش های مختلفی استفاده می شود که در اکثر آنها ازموهای طبیعی خود فرد بهره گرفته می شود. اما متاسفانه برخی از افراد به علت بیماری های مختلف و یا زمینه ی ژنتیکی از موهایی کافی در بدنشان برخوردار نیستند به همین امکان این وجود ندارد که از موهای خود فرد برای پیوند استفاده شود. در این موارد کاشت مو بدون نیاز به بانک مو توصیه می شود که به آن کاشت موی مصنوعی نیز گفته می شود.

در کاشت مو بدون نیاز به بانک مو یا کاشت موی مصنوعی از موهایی مصنوعی با الیاف طبیعی استفاده می شود و با استفاده از چسب یا بافت بر روی پوست سر قرار می گیرد در این روش موهای بر روی پوست قرار می گیرند و در پوست کاشته نمی شوند اما ظاهر کاملا طبیعی را به وجود می آورند و هیچکس متوجه غیر طبیعی بودن آن نخواهد شد.

 

فواید کاشت مو بدون نیاز به بانک مو

اولین فایده ی کاشت مو بدون نیاز به بانک مو یا کاشت موی مصنوعی (که به آن ترمیم مو هم گفته می شود) این است که در این روش در طی یک جلسه همه ی کارها انجام می شود و فرد بلافاصله شاهد نتایج خواهد بود به همین علت نیاز نیست که مانند روش هایی دیگر مدت زمان زیادی صبر کرد. همچنین این روش برای همه ی افراد قابل انجام است و هیچ محدودیتی در آن وجود نخواهد داشت حتی افرادی که دچار بیمارهای خود ایمنی مانند آلوپستی هستند نیز با استفاده از این روش می توانند به ظاهر قابل قبولی دست پیدا کنند.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم