مشاوره ربات تلگرام(24 ساعته)

کاشت مو به روش bht چقدر موثر است

معایب کاشت مو به روش bht

کاشت مو به روش bht چقدر موثر است

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

کاشت مو به روش bht یکی از روش های کاشت مو است که بسیاری از ریزش مو ها را می توان با استفاده از آن درمان کرد به همین در موارد زیادی مورد استفاده قرار میگیرد. البته انتخاب این روش برای کاشت مو کاملا به عهده ی جراح و متخصص زیبایی می باشد و خود بیمار قادر نخواهد بود بهترین روش را برای خود انتخاب کند چون شرایط هر بیمار برای کاشت مو کاملا متفاوت می باشد و قبل از هر چیز برای انتخاب روشی مناسب باید شرایط بیمار مورد بررسی قرار گیرد. معمولا استفاده از این روش و به طور کلی تمام روش های کاشت مو زمان کمی را از بیمار خواهد گرفت و علاوه بر این دوران نقاهت طولانی را هم ندارد به همین دلیل افرادی که پرمشغله هستند و نمی توانند از سایر روش ها برای درمان کچلی و طاسی استفاده کنند می تواننند به راحتی به موهای پرپشت و مورد نظر خود دست پیدا کنند و از آن لذت ببرند.

کاشت مو به روش bht

کاشت مو به روش bht چیست؟

کاشت مو به روش bht روشی است که در آن علاوه بر موهای پشت سر از قسمت های دیگر بدن برای پیوند مو استفاده می شود. موهای که پیوند داده زده می شوند با هماهنگی لازم را با موهای سر داشته باشند و ضخامت و تراکمشان مناسب باشد که با توجه به این مشخصات موهای صورت و سینه ی آقایان بهترین قسمت ممکن به حساب می آید و نتایج قابل قبولی را می دهد. برای کاشت مو ها در کاشت مو به روش bht معمولا موها به صورت دستی استخراج می شوند چون دستگاه های اتوماتیک معمولا قابلیت برداشت مو از قسمت های مختلف بدن را ندارند و ممکن است به آن آسیب برسانند.

 

متقاضیان کاشت مو به روش bht

متقاضیان کاشت مو به روش bht افرادی هستند که معمولا به دلایل ژنتیکی دچار ریزش مو شده اند و برایشان این امکان وجود ندارد که با استفاده از روش های دیگر ریزش مو و طاسی خود را درمان کنند. برای استفاده از این روش فرد باید در قسمت های دیگر بدن موهای قابل پیوند داشته باشد تا بتواند فولیکول های آن را استخراج کرد و در قسمت سر کاشت.افرادی باید از این روش استفاده کنند که در قسمت پشت سرشان بانک موی کافی برای کاشت مو وجود نداشته باشد.

 

معایب کاشت مو به روش bht

کاشت مو به روش bht علاوه بر مزایایی که دارد قطعا دارای معایبی نیز می باشد که باید به آن توجه داشته باشید. معمولا در این روش به علت این که از موهای قسمت های مختلف بدن استفاده می شود ظاهر طبیعی برای فرد به وجود نمی آید. علاوه بر این در ناحیه ای که فولیکول ها از آن استخراج می شوند ممکن است احساس درد و سوزش مختصری برای فرد به وجود آید.

منبع: کلینیک تخصصی کاشت مو نگین ایران نوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست مشاوره رایگان

درباره ما

عمل زیبایی زیر نظر با تجربه ترین پزشکان کشور و بهره مندی از قویترین تیم جراحی زیبایی کشور. با عزمی راسخ و حضور پزشکان مجرب کاشت مو که دارای مدرک فلوشیپ پیوند مو از کانادا می باشند

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم